Сучасна людина з телефоном не розлучається ні на хвилину, здавалося б, якщо кожного з нас закинути на безлюдний острів і вручити смартфон як засіб для виживання, ми з легкістю впораємося. Особливо підтримають це висловлювання власники техніки від Apple, адже купивши собі айфон кожен з них пізнає всі принади мобільного життя. Однак найчастіше радість буває дуже недовгою, змінюється відчаєм вона в той момент, коли власник розбиває екран, або, наприклад, якщо айфон впав у воду

Перша реакція людини, iPhone якого впав у воду – страх. Багато людей неодноразово стикалися з негативними наслідками потонулих смартфонів, тому знають, що це загрожує або покупкою нового мобільного пристрою, або серйозним ремонтом. Що робити, якщо цієї ситуації не вдалося уникнути, і як запобігти найнеприємніше – загибель апарату. Спробуємо розібратися нижче. Але спочатку розглянемо, що відбувається після контакту Айфона з великою кількістю рідини.

Наслідки потрапляння води в iPhone

Вода – серйозний ворог не тільки iPhone, але і всієї цифрової електроніки. Після її потрапляння на внутрішні контакти смартфона відбуваються незворотні реакції. Одні іони (солей і мінералів, розчинених у воді) вступають в реакцію з іншими (що містяться на поверхні мікросхем). Це призводить до короткого замикання, яке завдає серйозної шкоди всім електронним компонентам Айфону, які задіяні в струмопровідній мережі. Чим більше часу смартфон проведе у воді після падіння, тим серйознішим буде збиток. Такі ж наслідки будуть після контакту з іншими рідинами. Наприклад, на iPhone часто проливають чай, каву та інші напої. Набагато гірше, якщо у воді містилися агресивні домішки або Зважені забруднюючі частинки. Наприклад, Айфон впав в басейн з добавками хлору або в озеро.

Що потрібно робити після падіння iPhone у воду

  • Як можна швидше вийміть iPhone з рідини і вимкніть його, якщо він досі активний. У смартфонах інших виробників є можливість дістати акумулятор, але в Айфонах він є незнімним. Це певною мірою ускладнює ситуацію з подальшим ремонтом.
  • Протріть пристрій сухою м’якою тканиною. Постарайтеся прибрати видимі краплі води з поверхні iPhone.
  • Приїжджайте в найближчий сервісний центр А-Сервис – ми допоможемо запобігти серйозну поломку за доступною ціною.

Чого робити категорично не можна: обгортати смартфон тканиною, рушниками або папером, сушити його феном – це підвищить рівень вологості всередині корпусу.

Наша пропозиція

Ремонт Айфону, який не включається після падіння в воду, можна довірити тільки професіоналам. Звернення в сумнівні майстерні може тільки погіршити ситуацію. В результаті Вам доведеться або ще більше витратити на відновлення пристрою, або змиритися з покупкою нового апарату.

Компанія А-Сервис пропонує послуги з реанімації потонулих смартфонів Apple в п’яти сервісних центрах, розташованих в межах Києва. Наші співробітники мають високу кваліфікацію і мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання для того, щоб якісно відновити iPhone, який впав у воду. Ми використовуємо оригінальні комплектуючі і проводимо роботи відповідно до рекомендацій виробника-компанії Apple. Ремонт можливий у присутності клієнта, також ми пропонуємо послугу виїзду нашого фахівця за вказаною вами адресою. Щоб дізнатися, скільки коштує відновлення iPhone після падіння в воду, перейдіть на сайт.

*На правах реклами