Програма тренувань Джерарда Батлера для фільму «300 спартанців». Все про методи підготовки зірок для зйомок у кіно – спеціальні дієти і секрети зйомок.

Джерард Батлер (Gerard Butler)

Дата народження: 13 листопада 1969

Зріст: 188 см.

Вага: 86 кг.

Кращі фільми: «Мисливець за головами», «Законослухняний громадянин», «Рок-н-рольщик», «300 спартанців», «Лара Крофт 2».

Спортивний Батлер

Джерарда Батлера можна назвати дійсно спортивною людиною – він захоплюється футболом, верховою їздою, звичайними і водними лижами. Крім цього, він є володарем медалі за хоробрість, отриманої за порятунок потопаючого хлопчика.

Незважаючи на те, що актор активно займається спортом, його складно назвати послідовником здорового способу життя – лише нещодавно він кинув курити і обмежив вживання алкоголю. В інтерв’ю він зізнався, що любить гамбургери, колу, і інший фастфуд.

Чому актор втратив форму?

Порівнюючи фотографії Батлера до «300 спартанців», під час зйомок фільму, а також через кілька місяців після їх закінчення, складно повірити, як швидко він перетворився з підтягнутого і м’язистого воїна в повненького офісного працівника.

За чутками, актор настільки соромився того, як швидко він набрав вагу і втратив рельєф, що при відвідуванні спортзалу ретельно маскувався, носив бейсболку і темні окуляри . Судячи з усього, секрет його форми у фільмі був не тільки в програмі тренувань.

Як тренується Джерард Батлер?

Джерард Батлер

Джерард розповідає, що для зйомок у фільмі «300 спартанців» він чотири місяці тренувався за спеціальною програмою, складеною для нього Майклом Твайтом . Програма складається з 300 повторень, і є варіацією циклічного тренування.

Вправи програми виконуються підряд без будь-якої перерви, і включають 1-3 цикли. Акторові було потрібно близько 19 хвилин, щоб виконати один цикл, а після того, як програма стала загальновідома, знайшлися ті, хто виконував її всього лише за 12 хвилин .

«Програма 300»

Підтягування широким хватом – 25 повторів

Станова тяга (50 кг.) – 50 повторів

Віджимання від підлоги – 50 повторів

Встрибування на платформу висотою 60 см – 50 повторів

Підйом ніг на прес лежачи – 50 повторів

Підйом гирі (16 кг.) З виштовхування вгору – 25 повторів на кожну руку

Підтягування широким хватом – 25 повторів

Чи працює ця програма?

За словами Майкла Твайта, який розробив цю програму, вона спрямована на підвищення м’язової сили і одночасне опрацювання рельєфу за рахунок високої активності. Виконати навіть один цикл не так просто, не кажучи про те, щоб повторити його ще раз.

Але незважаючи на те, що «Програма 300» дійсно працює, і багато людей її дуже люблять, різка втрата форми Джерардом після зйомок у фільмі наводить на певні думки. Цілком імовірно, що секрет його форми полягає не тільки у тренінгу.

Дієта для фотосесій

Один з найчастіших способів різко поліпшити форму для фотосесії – дієта з низьким вмістом вуглеводів, з виключенням солі й з обмеженням води за чотири дні до зйомок, і різке завантаження простими вуглеводами безпосередньо перед зйомкою.

Відмова від солі і обмеження у воді в буквальному сенсі підсушує тіло, а спеціальні гелі, що виводять воду, роблять рельєф ще більш сильним. Завантаження вуглеводами і пампінг-тренування направляє весь цукор в м’язи, що робить їх істотно більшими.

Секрет ідеальної фігури акторів

Джерард Батлер

Очевидно, що даний метод підходить тільки в разі короткострокового рішення. Додайте до нього попередню епіляцію тіла, від чого м’язи виглядають ще більш рельєфними, правильне світло і навіть мейкап по тілу (рельєф м’язів можна банально підмалювати).

Після цього фото та відео матеріал проходять комп’ютерну обробку, і на виході ви отримуєте ідеальне тіло. Природно, що неможливо з вкрай худого або повного чоловіка зробити Аполлона, але звичайну людину можна істотно «поліпшити».

Цілком імовірно, що секрет форми Джерарда Батлера у фільмі «300 спартанців» зовсім не програма тренувань, хоча вона дійсно працює, а в спеціальній підготовці перед зйомками, а також у використанні комп’ютерної обробки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТРЕНУВАННЯ Х’Ю ДЖЕКМАНА

ТРЕНУВАННЯ БРЕДА ПІТТА

ТРЕНУВАННЯ СИЛЬВЕСТРА СТАЛЛОНЕ