Як відомо, у здоровому тілі живе здоровий дух. Ти, звичайно ж, розумієш користь від спортивних тренувань, але от зайнятися ними регулярно щось заважає. Ти в черговий раз обіцяєш собі зайнятися фізкультурою з завтрашнього дня, з понеділка, з нового року. А коли настає день ікс, завжди знайдуться відмовки. Тому ми і поговоримо про те, як змусити себе займатися спортом.

Причина номер один. Вибери той вид спорту, який тобі подобається і приносить задоволення. Поекспериментуй і знайди вправи до душі, а потім і виконуй їх. Не варто йти в ногу з модою і вірити багатообіцяючій рекламі. А ще не змушуй себе кожен день долати страх, тобто не стрибай з парашутом при боязні висоти. Швидше за все, ти так довго не протягнеш, та й результату від усього цього не буде.

Причина номер два. Знайди компаньйона, адже разом легше долати перешкоди, та й ти не захочеш підвести подругу. Можна і позмагатися, хто швидше скине п’ять кілограмів, але це не головне. Головна мета буде досягнута: ти долучитися до спорту.

Причина номер три. Купи абонемент в хороший спортзал, бажано дорогий або запишись на заняття до відомого тренеру. Тоді спрацює жадібність: тобі совість не дозволить просто так пропустити тренування.

Причина номер чотири. Купи собі хороший фірмовий спортивний костюм, який би тобі подобався і добре сидів. Він і буде стимулювати тебе скоріше відправитися на тренування.

Причина номер п’ять. Подивися на фотографії друзів в соціальних мережах, тих, хто в кращій формі, і спробуй рівнятися на них. Подивися на фотографії людей, які сильно змінилися в добру сторону після занять спортом. Тільки врахуй, що відмазки про те, що немає часу, сил, грошей і так далі не пройдуть. Перестань скаржитися і займися справою.

Причина номер шість. Просто почни, запустивши тим самим внутрішній енергетичний резерв. Лінь тобі шепоче на вушко, що немає сили або часу, але якщо її не слухати, то ти зможеш і пробіжку влаштувати, і гру веселу з дітьми.

Причина номер сім. Якщо дійсно немає часу на спорт, то пройдися пішки на роботу чи після неї, або хоча б вийди на одну зупинку раніше. А ще можна гуляти з собакою в швидкому темпі або слухати аудіокниги під час пробіжки.

Причина номер вісім. Уяви собі, як будуть на тебе дивитися хлопці, коли у тебе буде спортивне тіло. Це кращий мотиватор, особливо якщо ти мрієш підкорити певну людини.

Так як змусити себе займатися спортом? Знайди для себе одну причину, яка змусить тебе піднятися з ліжка раніше. Удачі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКИЙ СПОРТ ВИБРАТИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ТИПИ ТЕМПЕРАМЕТУ І СПОРТ

ЯК ВИРОБИТИ ЗВИЧКУ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ?