Ви можете вирішити проблему целюліту , якщо нормалізуете харчування , таким чином , налагодивши правильний обмін речовин. Щоб позбутися від ненависної ” апельсинової кірки ” на стегнах , слід харчуватися різноманітно і раціонально.

Як харчуватися , щоб позбутися целюліту ?

Секрет щастя і здоров’я , як відомо , знаходиться в гармонії. Гармонія в харчуванні – це ціле мистецтво. І харчування при целюліті не є виключенням. Що цікаво – насправді немає нічого складного в тому , щоб харчуватися правильно . Кожна дитина знає , які продукти корисні , а які ні. Інша справа , що ці знання ми не застосовуємо . Але причиною целюліту є не тільки харчування саме по собі . Різкі зміни у вазі і більш радикальні зміни в раціоні харчування завдають шкоди нашій шкірі ще більше , ніж переїдання . Тканини втрачають свою еластичність , шкіра стає в’ялою і целюліт ” розквітає ” .

Принципи правильного харчування при целюліті :
 • Забудьте про модні дієти , їште різноманітну і збалансовану їжу. Якщо ви хочете схуднути , робіть розвантажувальні дні.
 • Добова норма споживаних калорій не повинна перевищувати витрат калорій на витрату енергії , в іншому випадку не уникнути надлишкового відкладення жиру. Розрахувати калорії не так вже й складно. Досить подивитися в таблицю калорій і запам’ятати кількість калорій в тих продуктах , які ви їсте найчастіше . Ви можете намалювати собі піраміду харчування , на вершині якої буде торт , а біля підніжжя – зелень , овочі і злаки.
 • Для позбавлення від целюліту потрібна сила волі, щоб видалити зі свого раціону всі жири , копченості та ковбаси.
 • При приготуванні їжі використовуйте пароварку. Смажена їжа – ворог жіночої краси. Рекомендується їсти варені , тушковані страви або приготовані на пару. Також хорошим варіантом є пудинг .
 • Забудьте про існування майонезу. Цей продукт є шкідливим для організму.
 • Правильне і здорове харчування при целюліті передбачає обмеження вживання кави і чаю. Якщо обмежити ці напої для вас проблематично , чергуйте чорний і зелений чай , і пийте каву тільки дуже хорошої якості.
 • Надмірне споживання алкоголю також дає потужний імпульс утворенню апельсинової кірки.
 • Постарайтеся обмежити кількість солі в своєму раціоні , це особливо важливо. Звичайно , сіль необхідна , але різні соління й маринади краще прибрати з щоденного раціону.
 • Обмежте солодощі та кондитерські вироби. Якщо ви ласун , зупиніться на темному гіркому шоколаді. Пара маленьких шматочків справжнього шоколаду не нашкодять фігурі.
 • Важливе правило – замінити шкідливі вуглеводи корисними. Обов’язково включіть в свій раціон різні зернові , утримуйтеся від звичайного хліба , замінивши його хлібом з борошна грубого помелу.
  Включайте в раціон більше зелені та овочів.