ГоловнаНовини Здоров'яСтало відомо, чому не можна їсти картопляне пюре

Стало відомо, чому не можна їсти картопляне пюре

Стало відомо, чому не можна їсти картопляне пюре. Нормування споживання цукру відіграє величезну роль у підтримці здорової ваги, а також загального стану здоров’я.
 
пюре

Але, виключаючи з раціону солодкі напої і перероблені продукти харчування, не варто також забувати про те, як ми готуємо їжу.

Метод приготування їжі може змінювати кількість цукру, що надходить у кров, повідомляють дієтологи. Наприклад, з картоплі вивільняється на 25% більше цукру, коли він вариться і перетворюється на пюре, в порівнянні з тим, коли він обсмажується скибочками або запікається цілком.

Картопля та інші вуглеводи містять великі молекули крохмалю. Особлива обробка, така як пюровання, руйнує мембрану, яка оточує ці молекули, в результаті чого вивільняється велика кількість цукру. Подрібнення, віджимання і інші способи обробки продуктів також збільшують швидкість, з якою цукор надходить у кров. Така обробка збільшує площу поверхні харчового продукту – в результаті він швидше перетравлюється в кишечнику. Так, в цілому яблуці міститься набагато менше цукру, ніж в яблучному пюре або яблучному соку.

Таким чином, чим менше маніпулювати з харчовими продуктами, тим менше цукру вони будуть вивільняти під час перетравлювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ КАРТОПЛЯ КОРИСНА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

ЛІКАРІ ПОВІДОМИЛИ ПРО МАЛОВІДОМУ ВЛАСТИВІСТЬ КАРТОПЛІ

ЛІКАРІ ВИЗНАЛИ КАРТОПЛЯ КОРИСНІША ЗА ФРУКТИ І ГОРІХИ