Здорова дієта, заснована на підвищенні споживання певних поживних речовин, які присутні у складі продуктів харчування, допоможе стимулювати імунітет.

Так, раціональне харчування здатне допомогти роботі імунної системи, воно також забезпечить хорошу якість сну, яке є запорукою здоров’я всього організму. Деякі природні засоби допоможуть вам у цьому.

  • Корінь солодки, або лакриці (Glycypphiza glabra). Численні дослідження показали, що гліциризин, знайдений у складі кореня солодки, був більш ефективним проти респіраторних вірусів, ніж чотири контрольних противірусних препарати. Гліциризин знижує вірусну реплікацію, а також заважає вірусам проникати в здорові клітини.
  • Звіробій продірявлений (Hypericum perforatum): у випробуваннях була доведена ефективність цієї рослини проти грипу, герпесу та ВІЛ. Як вважають, його компоненти перешкоджають роботі ферментів, які дозволяють вірусам (а також бактеріям і грибам) використовувати кисень із запасів наших клітин.
  • Кора мурашиного дерева (Bignonia heptaphylla), відома також як По д’Арко (Pau d’Arco) використовувалася в рецептурах нетрадиційної медицини протягом багатьох поколінь. Одна з його сполук мурашиного дерева, лапахол, довело свою ефективність проти різних вірусів, у тому числі грипу, простого герпесу типів I і II, а також збудника поліомієліту. Вважається, що лапахол може активно пригнічувати реплікацію вірусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГРИП ТА ЗАСТУДА: 10 МІФІВ

ЯК ШВИДКО СПРАВИТИСЯ З ЗАСТУДОЮ

ЗАСТУДА: ШВИДКА ДОПОМОГА ІМУНІТЕТУ