Лікар ділиться 10 найкращими способами безкоштовно підтримувати себе у формі, включаючи прання та роботу в саду.

Кращі способи безкоштовно підтримувати форму включають носіння сумок з покупками в якості форми підняття тягарів, чистку автомобіля для тренування всього тіла і роботу в саду – з додатковою перевагою перебування на свіжому повітрі.

Вам не потрібно витрачати цілий стан, щоб залишатися активним і здоровим – просте покращення вашого повсякденного режиму може бути не менш корисним.

“Прибирання будинку та збільшення кількості щоденних кроків за рахунок ходьби замість водіння можуть мати велике значення, коли йдеться про здоров’я та психічне благополуччя, і це не коштуватиме вам жодної копійки”, – каже лікар-терапевт Арсеньєва Елеонора.

Інші щоденні заняття, які гарантовано підтримують людей у чудовій формі, включають прибирання пилососом або підмітання будинку, особливо якщо ви включите свої улюблені мелодії та додасте до цієї повсякденної роботи кілька танцювальних рухів.

А також ігри з домашніми тваринами, дітьми чи онуками або навіть нахили та розтягування, пов’язані з розвантаженням посудомийної машини або миттям посуду.

Витирання пилу з поверхонь або миття вікон. Протирання пилу з високих полиць або миття вікон і проникнення в важкодоступні кути потребують розтягування і витягування рук, що активує верхню частину тіла і може зажадати балансу, якщо вам потрібно наступити на щось, щоб дістатися важкодоступних місць, простору – все це враховується щодо вашого щоденного рівня фізичної активності.

«Підвищення вашої фізичної активності не повинно коштувати дорого. Якщо ви намагаєтеся підвищити рівень своєї активності, пересування по дому — чудовий спосіб розпочати. Ходити по кімнаті під час телефонного дзвінка, піднімати ноги сидячи під час перегляду телевізора або робити кілька кіл по кухні, чекаючи, поки закипить чайник, — це відмінна звичка, особливо для людей, які живуть із тривалим терміновим станом здоров’я».

Людям із хронічними захворюваннями керувати своїм здоров’ям та благополуччям може бути складніше.

Більшість людей дійсно хочуть бути більш фізично активними у своєму повсякденному житті, незважаючи на те, що існують деякі перешкоди, які слід враховувати.

Будьте впевнені, що для більшості з нас бути активним корисно, і особливо для багатьох, хто живе з хронічними захворюваннями, це просто питання пошуку того, які заняття найкраще підходять для вас, і додавання більшої кількості рухів у свій розпорядок дня будь-яким можливим способом.