Про жіночу сексуальність існує безліч міфів. Скільки б їх не розвінчували, на зміну приходять нові. Кому-то зручно думати, що жінки менше хочуть сексу, ніж чоловіки, а кому-то – що саме вони, свідомо чи ні, спокушають, тому саме представниці прекрасної статі – справжні ініціатори інтимних відносин. Експерти розповідають про те, що важливо знати, якщо ви займаєтеся сексом і розвінчують помилки.

1. У всіх жінок є піхви

Ні. Є велика різниця між статевою приналежністю і статевими органами, з якими людина народжується. Незалежно від того, з якими статевими ознаками дитина з’явилася на світ, вона в дорослому віці може визначати себе як:

  • 1) чоловіка;
  • 2) жінку;
  • 3) середня стать;
  • 6) якийсь ще варіант, який визначить сам.

Трансгендерність – розбіжність гендерної ідентичності людини з її біологічною статтю. Більшість трансгендерів зізнаються, що відчували себе представниками протилежної статі з самого дитинства, мріючи усунути невідповідність між душею і фізіологією.

2. Невинність важлива

Невинність – поняття, створене суспільством. У минулому невинність сприймали як якийсь товар, який купує чоловік, вступаючи в шлюб з жінкою. А зараз втрату невинності зводять в ранг якоїсь особливої події, коли відносини між чоловіком і жінкою стають “насправді серйозними”. Це являє вагінальний секс як єдино правильний. Мало того, що це ознака гетеронормативності (переконання, при якому гетеросексуальність – єдина норма сексуальної поведінки людини, яка знецінює секс між лесбіянками, геями і бісексуалами), так ще це і зменшує значущість всіх інших видів сексу (наприклад, орального, петтингу). Пристрасті по невинність можуть надавати додатковий тиск на молодих людей, щоб брати участь в статевих актах, до яких вони можуть бути не готові. Слово “невинність” часто межує з “незіпсованістю”, і таким чином у жінок формується почуття сорому по відношенню до сексу. Невинність може означати щось зовсім інше для двох … Те, що залежить тільки від їх переконань.

3. Жінки не мастурбують

Дослідження показали, що жінки трохи рідше мастурбують, ніж чоловіки, але, рано чи пізно, в більшості своїй представниці прекрасної статі роблять це теж. Жіноча мастурбація дозволяє виявити, що любить ваше тіло, і ви зможете отримувати більше насолоди від сексу. Міф про те, що жінки не займаються самозадоволенням або що вони не повинні мастурбувати, призводить до того, що багато хто соромиться вивчати своє тіло і, в кінцевому рахунку, соромляться своєї сексуальності.

4. Занадто частий секс зашкодить піхві

Піхва складається з м’язів високої еластичності. Це не джинси, які можуть розтягнутися після використання. Міф про шкоду частого сексу ще більше підсилює сором жінок за їх активне сексуальне життя.

5. Народження дітей погано позначиться на піхві

Хоча деякі жінки повідомляють, що секс після пологів змінився, переживати про форму піхви не варто. Найчастіше у новоспечених мам вона стає такою ж, як була до пологів, і трапляється це протягом декількох тижнів після народження дитини.

6. Всі трансгендерні хочуть мати піхву

Трохи вище в цій статті згадувалося про те, що гендер і статеві органи – це різні речі. Також це означає, що не кожен чоловік, який ідентифікує себе як жінку, хоче змінити своє тіло за допомогою хірургів. У хірургії існує кілька способів, які пропонуються для трансгендерних жінок, включаючи операцію зі зміни статі, пластичну операцію, щоб збільшити груди, фемінізувати пластику обличчя і багато іншого. В даному випадку вибір пластичної операції – суто особиста справа кожної жінки і залежить тільки від того, як вона хоче висловити свою приналежність до певної статі.

7. Розмір має значення

Як заявляє автор статті про секс Джуліанна Росс в виданні Mic, розмір піхви має значення. Для деяких людей це представляє важливість, але не для всіх. Реальність така, що в середньому ерегований пеніс в довжину трохи більше 12 см. У середньому довжина піхви становить 8-10 см.

В середньому, ерегований пеніс в довжину трохи більше 12 см. У середньому довжина піхви становить 8-10 см.

8. Імітувати оргазм – добре

Вважається, що це підвищує самооцінку партнера. Насправді, всі залишаються в програші, якщо жінка прикидається під час занять любов’ю. Чудово, коли є час і можливість поговорити чесно і відкрито про те, що відбувається в ліжку.
 
Крім того, імітування кульмінації сексуальних відносин призводить до того, що кінцева мета сексу зводиться лише до досягнення оргазму. Перш за все, в ліжку важливо вивчення власного тіла і тіла партнера.

9. Секс повинен бути як в порно фільмі

Кожен сам для себе вибирає, захоплюватися переглядом порно чи ні. Зрозуміло, познайомитися з порнографією можна тільки після 18 років. При цьому важливо усвідомлювати, що порнографія – це брехня. Експерти помітили, що порноролики орієнтовані на еротичні фантазії чоловіка. У той же час, представниці прекрасної статі часто використовуються в якості об’єктів з єдиною метою – задовольнити чоловіка.

Жінок в порнороликах представлать так, ніби вони отримують величезне сексуальне задоволення від того, що їх використовують таким чином. Оскільки порнографія більше розрахована на чоловічу цільову аудиторію, то навіть велика частина лесбійського відео зображує жінок так, щоб порушити чоловіка під час перегляду. Так що навряд чи в порно знайдуться підказки про те, як насправді доставити жінці задоволення.

10. Все про проникнення

Якщо ви коли-небудь бачили в засобах масової інформації еротичну сцену, наприклад, секс в кіно, то, напевно, подумали: хочеш довести жінку до оргазму – треба рухати фалічним предметом, ось і все. Виявляється, всього лише 7% людей, у яких від природи є піхва, можуть відчути максимальне задоволення під час контакту виключно з вагіною. Всі інші потребують стимуляції клітора. Так що, хоча вагінальний статевий акт традиційно є наріжним каменем, взагалі-то існує безліч інших варіантів інтимного взаємодії.

Секс – невід’ємна частина життя дорослих. І адекватне ставлення до нього підвищує якість життя.

Джерело: TeenVogue

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ