Будь-яка проблема, яку ви вважаєте незначною, може призвести надалі до серйозних захворювань. Постарайтеся бути на сторожі свого здоров’я і звертайте увагу на всі сигнали, які намагається подати ваш організм.

Суха шкіра

Це означає, що організму не вистачає вітаміну Е. Постарайтеся включити в раціон більше рослинних олій, жирної риби, горіхів.

Поганий сон

Укупі з нервозністю це, швидше за все, говорить про дефіцит магнію і калію. Він міститься в абрикосової пастиле, чорносливі та буряку.

Ламкі волосся і нігті

Такий симптом сигналізує про нестачу вітамінів групи В і кальцію. Намагайтеся їсти більше пророщених зерен, цільнозернових каш і цілісного хліба.

Кровоточать ясна

Найчастіше це відбувається із-за недостатньої кількості в організмі вітаміну С. Їжте більше цибулі і часнику, помаранча, лимону, інших овочів і фруктів.

Вам хочеться солоного

Найчастіше цей симптом (так-так, це симптом, а не просто бажання!) говорить про те, що в організм проникла інфекція або загострилися запальні процеси. Як правило, в сечостатевій системі.

Вам хочеться солодкого

Може говорити про нервове виснаження і нестачу глюкози. Краще вживати не тортики і тістечка, а корисні гіркий шоколад або мед.

Навпаки хочеться прісного

Як правило, ваш організм кричить про гастрит або проблеми з печінкою. Така їжа дозволить зняти спазми і заспокоїти шлунок.

Джерело: 7mednews