ГоловнаНовини Здоров'яВчені знайшли причину непривабливої зовнішності

Вчені знайшли причину непривабливої зовнішності

Наукове дослідження показало, що ризик народитися непривабливим для людини корелює з віком її батька в момент зачаття.

дитина

«Можливість того, що дитина буде негарною тим вірогідніше, чим старший чоловік, що зачав її», – такий висновок було зроблено вченими Віденського університету.

Фахівці стверджують, що у літніх чоловіків підвищується рівень генетичних мутацій. Справа в тому, що по мірі старіння клітини, що виробляють сперматозоїди, втрачають здатність нормально копіювати ДНК, підвищується ймовірність того, що ці копії будуть частіше опинятися мутаційними. У зв’язку з чим, у свою чергу, виявляється більш високим і ризик появи на світло потомства з різними порушеннями.

Читайте також:  Кілька продуктів, які прискорюють очищення печінки і втрату жиру на животі

«У літніх батьків через генетичні мутації нерідко народжуються негарні діти. Якщо чоловік зачинає дитину після 45 років, то разом з цим зростає також ризик аутизму і психічних відхилень», – повідомили дослідники.

Вчені заявили: частота виникнення мутацій подвоюється кожні 16 років. Якщо в організмі чоловіків 20 років налічується 25 мутацій, до 40 років їх вже 65.

«Дитина, народжена у 22-річного чоловіка, на 5-10% більш приваблива, ніж дитина 40-річного чоловіка», – поділилися незвичайним висновком автори проекту.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News