Після пологів у переважної більшості жінок змінюються форми. Часом, повернути колишню стрункість дуже складно, оскільки зміна гормонального фону робить істотний вплив на жіночий організм. Але немає нічого неможливого! Якщо ви бажаєте повернути собі колишні форми після пологів, то слід взяти на озброєння наступні 7 правил.

1. Нормалізуємо режим харчування

Найчастішою причиною набору зайвої ваги після пологів є неправильний режим харчування. Так, не секрет, що у вагітних жінок і матерів-годувальниць посилюється апетит. Крім того, після народження малюка молода мама весь свій час приділяє дитині, позбавляючи себе можливості повноцінно харчуватися.

А для того, щоб схуднути і нормалізувати обмін речовин, жінці після пологів потрібно їсти не менше 4-5 разів на день. При цьому сніданок повинен бути щільним, а вечеряти бажано не пізніше 18-19 години.

Читайте також:  Как правильно выбрать хороший антисептик для рук?
2. Годування грудьми – не привід для переїдання

Молодій мамі потрібно розуміти, що годування грудьми не є приводом їсти за двох. Вам варто лише подбати про збалансоване харчування, яке збагатить ваш організм всіма поживними речовинами, вітамінами і мікроелементами. При цьому ви повинні випивати не менше 2 літрів води на добу. Це потрібно для нормальної лактації. Не секрет, що почуття спраги часто стимулює і почуття голоду, тому достатнє вживання води дозволить вам не переїдати.

3. Виключаємо смажене

Найголовніше – виключити смажене. Найчастіше це основна причина нашої повноти. Смажені продукти дуже калорійні, оскільки вони просякнуті олією. Так, якщо калорійність сирої картоплі становить 70 ккал, то для смаженої картоплі ця цифра зростає до 700-800 ккал!

Читайте також:  Чем опасен ревматизм, и как его диагностировать

Схуднути після пологів

4. Фізичні навантаження

Для ефективного схуднення без фізичних навантажень не обійтися! Одного лише правильного харчування буде недостатньо, тому саме час зайнятися спортом.

Ні, вам не потрібно виснажувати себе в спортзалі, і для початку всього 15-20 хвилин зарядки або спортивної ходьби буде цілком достатньо. Кращим виходом для молодих мам будуть прогулянки на свіжому повітрі зі своїм малюком. Також корисною буде йога або плавання.

5. Психологічний настрій

Для впевненого схуднення важливий і психологічний настрій. Вам неодмінно варто знайти вагому причину для схуднення. Цією причиною повинно стати ваше здоров’я і привабливість, але ніяк не любов до модного одягу або закиди з боку оточуючих.

6. Не опускайте руки

Не потрібно себе засуджувати за тимчасові невдачі. Вони бувають у всіх! Важливо не зупинятися, а йти далі, незважаючи ні на що. Тимчасові зупинки і навіть збільшення у вазі – нормальне явище. Не потрібно собі ставити якісь дедлайни. Організм так влаштований, що спочатку процес схуднення йде порівняно швидко, а потім він сповільнюється.

Читайте також:  Как правильно выбрать хороший антисептик для рук?
7. Коли звернутися до лікаря

Якщо після пологів ви стали стрімко набирати вагу, і вам не допомагають жодні дієти і спорт, то вам неодмінно варто звернутися до лікаря. Можливо, вся причина полягає в ендокринних розладах, і вам потрібно пройти спеціальне лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 НАЙПОШИРЕНІШИХ ПРОБЛЕМ, З ЯКИМИ СТИКАЄТЬСЯ ЖІНКА ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

СЕКС ПІСЛЯ ПОЛОГІВ: ПРОБЛЕМИ ІНТИМНОГО ЖИТТЯ МОЛОДОЇ МАМИ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ

ЯК БОРОТИСЯ З БЕЗСОННЯМ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ