Всім нам добре відомо про те, що у спекотні сонячні літні дні потрібно користуватися спеціальними сонцезахисними засобами з SPF-фільтрами, щоб захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Проте варто задуматися, що від впливу сонця страждає не тільки шкіра, але і наше волосся. Саме в цей сезон вони потребують особливого догляду. З нашої статті ви дізнаєтеся, як уберегти волосся від палючих сонячних променів.

У літній сезон волосся піддається чималим навантаженням, тому важливо присвятити час догляду за ним, а також захисту від несприятливих впливів. Сонячні промені здатні не тільки пересушувати волосся і позбавляти його еластичності, блиску і міцності, а й руйнувати природні пігменти, внаслідок чого волосся втрачає колір, стає світлим, іншими словами – вигоряє.

Читайте також:  Болезнь Паркинсона: симптомы и диагностика

Нерідко після літніх місяців волосся виглядає млявим, пересушеним і тьмяним. Щоб не допустити цього, важливо вчасно подбати про його захист. Крім використання правильно підібраних основних засобів по догляду за волоссям (шампунів, масок і бальзамів), необхідно дотримуватися наступних правил.

Правило №1. У сонячні дні не ходіть без головного убору.

Носіть капелюшки, хустки, панамки або кепки. Виберіть головний убір, який буде не тільки доповнювати ваш стиль, але і захищати волосся від сонячних променів. Правильно підібраний головний убір допоможе вам виглядати досить стильно. Також слід враховувати, що матеріал головного убору обов’язково повинен «дихати».

Читайте також:  Как выбрать уходовые средства для малышей?

головний убір

Правило №2. Використовуйте захисний засіб.

В даний час на прилавках супермаркетів не складно знайти спеціальні захисні засоби для волосся з SPF-фільтрами. Перед виходом на вулицю обов’язково наносіть такий засіб на волосся. Крім того, в цю пору року користуйтеся шампунем і бальзамами, які розроблені спеціально для догляду за волоссям влітку.

Правило №3. Ніяких фарбувань.

У сонячні літні дні не поспішайте фарбувати волосся або піддавати його будь-яким іншим хімічним процедурам. Таке додаткове навантаження несприятливо позначається на стані волосся. Тому на літо забудьте про фарбування, мелірування, колорування, хімічну завивку та інших подібних процедурах.

фарбування влітку
 

Правило №4. Забудьте про фен.

Влітку настійно не рекомендується користуватися феном. Використовуючи фен, ви надаєте на волосся додаткову шкідливу дію. Якщо влітку регулярно сушити волосся феном, воно швидко стане пересушеним і втратить здоровий вигляд.

Читайте також:  Какое есть самое эффективное средство от выпадения волос?
Правило №5. Правильне харчування.

Для здоров’я волосся немаловажним є повноцінне харчування, адже воно також потребує мінерали і вітаміни, як і будь-який інший наш орган. Включіть в ваш раціон сезонні овочі, фрукти і ягоди – вони є хорошим джерелом корисних речовин. Якщо ж ви дотримуєтеся суворої дієти, можете приймати спеціальні вітамінні комплекси для зміцнення волосся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТИП ВОЛОССЯ І ДОГЛЯД ЗА НИМИ

ПРОСТІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ВОЛОССЯ І НІГТІВ

ТОНКЕ І ОСЛАБЛЕНЕ ВОЛОССЯ: ПРИЧИНИ, ВІДНОВЛЕННЯ