Провідний дієтолог і фахівець по зниженню ваги тіла в Глазго Фіона Кірк каже, що знає як швидко схуднути без шкоди для здоров’я. Саме цією інформацією вона поділилася на сторінках видання Healthista.

Багато дієт обіцяють миттєвий результат, але здоров’я, голод і нудьга часто ставлять його під загрозу. Щоб цього не трапилось, спробуйте дотримуватися цих порад.

Баланс і різноманітність

Вирішальну роль в нашому раціоні грають баланс і різноманітність у харчуванні, що дозволяють забезпечити організм усіма речовинами першої необхідності, такими як білки, жири вуглеводи, вітаміни і мінерали, і, звичайно ж, вода. Намагайтеся по можливості не упускати жодного продукту з цього переліку кожен день вашого схуднення. Тоді організм буде легше переносити нові обмеження в харчуванні, так як не буде відчувати голод за основним речовин.

Жир для енергії

Пані Кірк стверджує, що жир необхідний, щоб тримати мозок, серце, нерви, кістки і імунну систему здоровою. Тіло набагато краще використовує жир в якості палива для виробництва енергії в кожній клітині тіла, ніж із зерна і крохмалів, які рекомендуються в якості основи здорової дієти.

Читайте також:  Як читати етикетки на продуктах харчування?

Але постійне вживання крохмалю і зернових може порушити баланс вмісту цукру в крові, а також стати причиною постійно зростаючої лінії талії.

Корисні жири, які містяться в натуральних екологічних продуктах, корисній та смачній їжі допоможуть триматися подалі від «фальшивих» жирів на полицях супермаркету.

Вуглеводи з овочів

Овочі є нашим головним джерелом вуглеводів і клітковини і повинні фігурувати у всіх блюдах і закусках, заявляє пані Кірк.

Існує чимало плутанини у вживанні вуглеводів, як постачальників основних макроелементів, що зрозуміло, так як їх асортимент надзвичайно широкий. Чимало їх і в більшості овочів, фруктах, коренеплодах, цільному зерні, бобових, горіхах і насінні, які повинні бути на столі щодня.

Читайте також:  Синий чай Анчан: рецепты Юго-Восточной Азии

Такі продукти, як картопля, хліб, білий макаронні вироби і рис допускаються зрідка для вживання, але в невеликих кількостях. А торти, тістечка, печиво, чіпси і т. д слід виключити, так як не несуть ніякої користі, крім моментального задоволення смаку.

Свій стиль харчування

Не існує строгих рекомендацій по кількості прийомів їжі протягом дня. До того ж робочий графік і спосіб життя так само часто вносять свої корективи в цей розпорядок. Головне – дотримуватися обраного стилю харчування, що сприяє втраті ваги і наповнення організму всіма корисними речовинами зі здорових продуктів харчування без надмірностей і переїдання.

Рух скрізь де можливо

Більше рухайтеся протягом дня скрізь, де і коли це можливо. Використовуйте кожну можливість для прогулянки на відкритому повітрі, бігу підтюпцем або фізичних вправ, щоб поліпшити метаболізм і отримати вітамін D навіть тоді, коли сонце знаходиться за хмарами.

Читайте також:  Топ идеи для декорирования куличей в 2024 году

Не завжди строго

Пані Кірк каже, що немає нічого поганого, якщо в один день в тижні ви дозволите собі трошки відійти від суворої дієти. Завтра буде інший день, і ви знаєте, що тоді робити, щоб компенсувати скоєне. Зберігайте позитивний настрій і будьте іноді поблажливі до себе, не змінюючи при цьому основного напряму в своєму стилі харчування.

Вчіться рахувати

На ранніх стадіях зміни свого способу харчування це може бути і важко. Але поступово ви навчитеся підраховувати калорії, що дуже допоможе в подальшому контролювати рівень цукру в крові і процес втрати ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?