Щоб підтримати свій організм у належній формі , збільшити ступінь його працездатності , потрібно кожен день бувати на свіжому повітрі – бажано не менше півгодини . Врахуйте : непровітрювані кімнати , тісні приміщення провокують появу кисневого голодування . Це може викликати проблеми в роботі окремих органів.

Допоможе хороша музика

Після не надто тривалої прогулянки , по приходу додому , постарайтеся розслабитися в повній тиші або під хорошу музику – як вам більше до вподоби. Експерти вважають , що втому , накопичену за день , вдасться зняти як рукою.

Треба частіше мити руки

Протягом усього дня організму доводиться контактувати з масою всіляких вірусів. З урахуванням цього є сенс дотримуватися встановлених правил. Не треба торкатися руками носа , очей , рота. Старанно мийте руки після того , як приходите з вулиці. В обов’язковому порядку їх просушуйте . Справа в тому . що волога сприяє більш швидкому поширенню бактерій.

Зміцнення імунітету

Важливо також потурбуватися про зміцнення імунної системи. Для її підтримки потрібен тривалий міцний сон протягом восьми або дев’яти годин.

У разі появи перших ознак хвороби бажано залишитися вдома . Хворіти на роботі небезпечно для здоров’я. Візьміть до уваги : переносити простуду «на ногах» небезпечно – можуть виникнути ускладнення. В дома тримайтеся в теплі , лягайте в ліжко , пийте багато чаю з медом , морсу зі збільшеним вмістом вітаміну С – з журавлини і брусниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИМ БАКТЕРІЇ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВІД ВІРУСІВ