Ввівши в свій спосіб життя ці звички, ви зробите своєму здоров’ю цінний подарунок, стверджують фахівці. Зокрема, на їхню думку, після сорока років важливо висипатися.

Вчені вважають, що жінкам, які переступили поріг сорокаріччя, слід спати не менше восьми годин на добу. За їх словами, жінки вступають у вік десятиліття, що передує менопаузі, коли гормональні збої можуть бути особливо небезпечними. Хронічний дефіцит сну легко провокує порушення у виробництві гормонів, тому після сорока особливо важливо висипатися.

Також в цьому віці в раціоні має бути більше білка – білкові продукти активізують процеси метаболізму і допомагають підтримувати м’язову масу. Крім того, для стимуляції метаболізму, який після сорока років починає сповільнюватися, важливо пити достатньо води: в хорошому зволоженні після сорокаріччя потребують нирки, шкіра, а також головний мозок.

Експерти відзначили, що після 35 років в організмі починає знижуватися обсяг м’язової маси, зменшується щільність кісткової тканини. Щоб протистояти цим процесам фізичного старіння, необхідні силові тренування. Жінкам потрібно також пам’ятати про те, що після 40 років у них зростає ризик порушень серця, серцевого нападу, – у зв’язку з цим їм потрібно регулярно обстежуватися, стежити за тиском і рівнем цукру в крові.

Крім того, потрібно з підвищеною увагою стежити за станом шкіри. Мова йде не про омолоджування – після настання сорокаріччя підвищується ймовірність розвитку раку шкіри. Важливо регулярно обстежувати свої родимки і родимі плями у дерматолога.

Раніше ми писали про те, які п’ять простих дій можуть ефективно допомогти схуднути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ЛЮДИ ТОВСТІЮТЬ ПІСЛЯ 40 І ЯК ЦЕ ВИПРАВИТИ

ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ ПІСЛЯ 40