Якщо ми відчуваємо біль внизу живота, ми знаємо, що робити – приймати знеболюючі! Саме неправильне рішення, адже необхідно знати причину виникнення болю. Ми «приглушимо» його таблетками, потім через 2-3 години він знову з’явиться.

Цистит

У холодну пору року досить просто захворіти циститом, достатньо 2-3 дня вийти на вулицю в капронових колготках. Переохолодження – перша причина появи цього захворювання. Якщо ви відчули біль внизу живота, згадайте, як ви одягалися останні дні. Також цистит супроводжується ріжучим сечовипусканням.

Запальний процес

Часто буває внизу живота тупий ниючий біль. Відчуття не з приємних, адже складно стояти на ногах, хочеться присісти, а краще згорнутися калачиком. Можуть бути больові напади, коли намагаєшся не дихати, щоб «відпустив» біль. Такі болі можуть бути причиною запального процесу.

Харчування

Запор також може стати причиною виникнення болів внизу живота, а від переїдання можуть виникнути спазми кишечника. З таким болем складно ходити, хочеться тільки лежати, підібгавши ноги під себе.

Позаматкова вагітність

Жінка може не знати про внутрішньоматкову вагітність, але вона буде супроводжуватися болями внизу живота. Біль може поширюватися на поперек і часто супроводжується непритомним станом.

Спорт

Заняття спортом корисні, але якщо робити все в міру. Схуднути на один день неможливо, навіть якщо ви будете займатися 2-3 години в тренажерному залі. Не дивуйтеся, що після такого інтенсивного тренування у вас з’явилися сильні болі внизу живота, тому що «що занадто, то нерозсудливо».

Причин болів в низу живота багато, але важливо знайти «свою» причину. Зробити це може тільки лікар. Не рекомендуємо відкладати похід до лікаря на потім. Відчули біль – дзвоніть і записуйтеся на прийом. Чим раніше ви позбавитеся від болю, тим раніше краще для вас!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРИЧИНИ БОЛЮ В ТОВСТОМУ КИШЕЧНИКУ

АПЕНДИЦИТ

ПЕЧІНКОВА КОЛЬКА