Не секрет, запорука відмінного ранку – смачний і корисний сніданок! Його потрібно з’їсти самому, якщо вірити прислів’ю. Ми провели експеримент, і знайшли 5 причин починати ранок з каші.

Що ми хочемо від сніданку? Він повинен бути легкий в приготуванні, легким, щоб ми не йшли на роботу з «важким животом», а ще корисним. Поєднати всі критерії в одній страві – можна, якщо проявити трохи фантазії.

Каші здатні позбавити від почуття голоду на довгий час, тому ви легко протягнете до обіду. До того ж, можна не переживати, так як каші відносять до дієтичного продукту, якщо пам’ятати про міру!

Читайте також:  Чим корисне молоко із чорним перцем?

Чому ранок варто починати з каші?

Кукурудзяна

Напевно ви очікували, що в рейтингу корисних каш вівсяна буде на першому місці. Ні, віддаємо його кукурудзяній.

Причин, щоб починати ранок з цієї корисної каші багато. У ній міститься велика кількість клітковини, тому вона сприяє виведенню з організму токсинів і радіонуклідів, а також очищає кишечник і запобігає гнильним процесам і бродінню. Ранок починається з очищення.

У холодний період ми часто хворіємо на простудні захворювання. Підвищити імунітет допоможе кукурудзяна каша. Ще одна причина, чому її варто вживати на сніданок. Страва з неї підходить тим, хто сидить на дієті.

Читайте також:  П'ять ефективних методів від безсоння

Вівсяна

Вівсяній каші віддаємо друге місце. Якщо ви не любите вівсянку, значить, ви просто пробували несмачний варіант. Її смак залежить від нашої фантазії. Наприклад, можна приготувати вівсянку на молоці і додати сухофрукти і горіхи, можна нарізати свіжі фрукти і полити медом, а також посипати корицею і додати невеликий шматок вершкового масла. Вівсянка – відмінний сніданок, який допомагає активізувати пам’ять і розумові здібності. Будьте впевнені, попереду вас чекає продуктивний день. Ще одна причина з’їсти цю кашу на сніданок – допомога настрою. Ця страва дійсно бореться з поганим настроєм і депресією.

Рисова

Рисова каша є лідером за вмістом складних вуглеводів, саме тому здатна зарядити енергією з самого ранку. До того ж, блюдо з цієї крупи виводить шлаки і токсини з організму. Для сніданку краще віддати перевагу коричневому рису, так як він зберігає всі свої первісні корисні якості.

Читайте також:  Стоматолог назвала головну небезпеку частих перекусів для здоров'я зубів

Нехай кожен ранок буде різним! Починайте його з корисної каші, щоб зарядитися енергією, поповнити запаси вітамінів і не скаржитися на здоров’я!

До того ж, якщо ви готуєте 1-2 порції каші, це у вас не займе багато часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ НАЗВАЛИ КРАЩІ ВАРІАНТИ СНІДАНКІВ

ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ЯКИМ НЕ ПОВИНЕН БУТИ СНІДАНОК

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ