Весною частішають простудні захворювання. Але як відомо, попереджений – значить, озброєний. У наших силах завчасно вжити профілактичних заходів, а якщо вони не допомогли — почати боротися з хворобою при перших же її ознаках.

Напевно у вас вже є свої перевірені способи і методи вирішення цього завдання. Але погодьтеся, мати корисну “шпаргалку” з підказками і додатковими рецептами все ж буде не зайвим. Від застуд, на жаль, ніхто з нас не застрахований, а коли захворієте — тут вже не до пошуків потрібної інформації.

Цей огляд якраз і покликаний зіграти роль такої “шпаргалки”. Збережіть його в закладках – і потрібні посилання завжди будуть під рукою. А ми будемо поповнювати список у міру появи нових матеріалів.

*Вибираючи ефективний засіб для профілактики грипу, зверніть увагу на препарат «Грипофітол імуно» від компанії «Ліктрави». Фіточай рекомендується вживати як дієтичну добавку до основного раціону харчування. Детальніше про засіб та методи профілактики грипу та застуди читайте за посиланням – https://liktravy.ua/ru/useful/articles/profilaktyka-hrypu-travamy

Подбаємо про профілактику

Якщо підтримувати і зміцнювати свій імунітет, вживати профілактичних заходів, не чекаючи хвороби, то багатьох проблем можна уникнути. Це, напевно, всім відомо. А ось як саме зміцнювати імунітет? Які є ефективні методи профілактики простудних захворювань і грипу?

Читайте також: Профілактика застуди і грипу: що такого з’їсти, щоб не захворіти

Знати ворога в обличчя

Здавалося б, вже про застуди – то ми знаємо все не гірше лікарів. Якщо лікарняний не потрібен, то і в поліклініку не звертаємося — використовуємо власний арсенал перевірених і випробуваних засобів. І часто вони дійсно допомагають.

Але на жаль, часом те, що ми звикли вважати істиною, виявляється всього лише міфом … але ж в тому, що стосується здоров’я, помилок краще не допускати! Тому, навіть якщо ви впевнені, що лікуєте застуду, кашель, нежить правильно, варто перевірити свої знання.

Ефективні народні засоби від застуди та грипу

Сучасна медицина творить чудеса, і наука не стоїть на місці — з’являються нові, більш досконалі фармакологічні препарати, в тому числі і проти простудних захворювань, грипу. Але перевірені поколіннями “бабусині” рецепти як і раніше популярні – адже вони дійсно допомагають!

Єдине, про що хотілося б нагадати: не варто думати, ніби лікування народними засобами абсолютно безпечне і підходить всім без винятку. Це не так! Майже у всіх натуральних препаратів є протипоказання, а серед нас дуже мало тих, хто абсолютно здоровий. Тому, якщо у вас є серйозні хронічні захворювання, завжди варто порадитися з лікарем — і лише потім приймати рішення про використання того чи іншого рецепту. Та й взагалі, самолікування виправдане лише в тому випадку, якщо ви точно розумієте, що робите, і володієте достатніми знаннями і досвідом для вибору правильних методів і засобів. В інших випадках краще покладатися на фахівців.

Читайте також: Як позбутися застуди при перших її симптомах

Завжди під рукою

Багато “ліків” з народної аптечки знайдуться в кожному будинку: цибуля, часник, лимони, мед та інші корисні інгредієнти є, напевно, у будь-якої господині.

Від чаю до бальзаму

Для профілактики і при лікуванні простудних захворювань і грипу народна медицина широко застосовує різні напої — від чаїв (потогінних, вітамінних, зігріваючих, загальнозміцнюючих) до настоянок і бальзамів (це цілющі напої на основі горілки або коньяку, що готуються з використанням великої кількості інгредієнтів — лікарських трав, плодів, горіхів, меду та ін.; в деяких рецептах бальзамів число компонентів доходить до 40 і більше).

Цілюща сила трав

Природні ліки від застуди та грипу, кашлю і болю в горлі ростуть у нас буквально під ногами. Звичні подорожник і мати-й-мачуха, малина і м’ята, знайомі багатьом чебрець і материнка, шавлія і ісоп — всі ці та багато інших рослин доступні більшості дачників.

Всім здоров’я! Зміцнюйте свій імунітет і своєчасно лікуєте застуду, щоб уникнути неприємних ускладнень.

*На правах реклами