Ефірні масла здатні допомогти в розвитку і збереженні хорошої пам’яті. Їх можна застосовувати вдома і на роботі з метою поліпшення пам’яті. Вдома це полегшить виконання таких завдань, як турботу про дітей, тоді як на роботі хороша пам’ять необхідна для багатозадачності, особливо для тих, хто прагне до підвищення по службі.

Пам’ять є життєво важливою функцією, про яку слід піклуватися. Короткочасна пам’ять допомагає в безлічі рутинних завдань, які приймаються як даність, тоді як довгострокова пам’ять зберігає рідше використовувану інформацію, яку бажано мати напоготові.

Без згаданих функцій пам’яті ви не зможете працювати ефективно.

Читайте також:  Що врятує вашу шкіру від зморшок

Застосування ефірних масел вдома допоможе розслабитися після виснажливого робочого дня. Крім того, вони забезпечать хороший сон вночі, після якого ви прокинетеся відпочившим і готовим до наступного трудового дня.

Масла розмарину і шавлії дозволяють розслабитися і поліпшать сприйнятливість пам’яті. Крім того, вони роблять сон міцним, що зміцнює короткочасну і довготривалу пам’ять.

Розмарин є стимулюючою ефірною олією, що допомагає сфокусувати розум і підтримувати неослабну увагу задля покращення пошуку інформації. Спалювання розмарину вдома або на роботі оживляє втомлені м’язи і знімає напругу після важкої роботи, а також надає ясність мисленню.

Психологи з Університету Нортумбрії перевірили на досвіді вплив ефірного масла розмарину на увагу, пам’ять і настрій і встановили, що воно підвищувало уважність добровольців і покращувало їх довготривалу пам’ять на 15 відсотків.
Ефірні масла шавлії і розмарину стимулюють пам’ять, зміцнюють ясність мислення і пильність, і зменшують психічне стомлення.

Читайте також:  Ось що відбувається з тілом, коли людина кидає курити

Інші дослідження встановили, що після прийому капсули ефірного масла у добровольців поліпшувалася здатність запам’ятовувати списки слів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКІ ВІТАМІНИ ЛЮБИТЬ НАША ПАМ’ЯТЬ

ЗГАДАТИ ВСЕ: ТРЕНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ

ВІТАМІНИ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ МОЗКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ