53 роки є найкращим віком для вирішення грошових питань. У більш зрілі роки у людей притупляються навички у поводженні з грошима, як з’ясували вчені з Гарвардського університету.

Американські дослідники встановили, що здатність вирішувати грошові питання у людини різко йде на спад після 50 років. У половини з людей старше 80 спостерігаються серйозні порушення в процесі прийняття відповідальних фінансових рішень. Схожі дослідження недавно показали, що схожі проблеми найчастіше спостерігаються у чоловіків старше 64.

Проте дослідники з Гарварду встановили, що саме 53 роки – це найкращий вік, в якому людина приймає найбільш виважені рішення, що стосуються грошей. Надалі когнітивні функції мозку знижуються, і люди втрачають здатність швидко і ефективно вирішувати грошові питання. Втім, це погана новина не тільки для пенсіонерів, а й для молодих людей.

Читайте також:  До чого призводить склянка фруктового соку

Дослідники з’ясували, що навіть у молодому віці виникають проблеми з прийняттям важливих рішень, що стосуються грошових питань. На жаль, але у молоді просто не вистачає знань у питаннях фінансової сфери, які накопичуються з життєвим досвідом.

“Кожна людина є індивідуальнj., так що немає ніякого сенсу створювати стереотипи, – говорить консультант британського уряду з питань літніх працівників Росс Олтману, коментуючи результати досліджень. – Я знаю велику кількість людей за 80, які дуже добре ведуть свої фінанси. Тому я не стала б узагальнювати і говорити про всі[ пенсіонерів, хоча звичайно, з віком мозок працює не так швидко і ясно, як це було в більш молоді роки “.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ПОВ’ЯЗАЛИ СМЕРТЬ І ДОХОДИ ЛЮДИНИ

Читайте також:  Вживання великої кількості води не допомагає схуднути

ОСОБЛИВОСТІ АДАПТАЦІЇ ЛЮДИНИ ДО СТАРОСТІ

ОПУБЛІКОВАНІ 11 ГОЛОВНИХ ПРАВИЛ ДОВГОЛІТТЯ