ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі розповіли, як правильно чистити зуби

Лікарі розповіли, як правильно чистити зуби

Британські вчені дослідним шляхом встановили найправильніший спосіб чистки зубів. Для цього не потрібні ніякі складні повороти щітки по окружності або вгору і вниз – досить простих і м’яких горизонтальних рухів.

Як правильно чистити зубиЕксперти з Університетського коледжу Лондона піддали жорсткій критиці поширювані в суспільстві рекомендації з приводу правильного чищення зубів. Експерти вважають, що людей вводять в оману різними порадами на цю тему, і багато хто просто не розуміють, яким правилам слідувати. Найчастіше, “знавці” рекомендують робити щіткою кругові рухи – досить складні для виконання і малоефективні.

Насправді, правильно чистити зуби куди простіше, ніж це багатьом здається. Досить здійснювати прості горизонтальні рухи, а не по колу, і не вгору-вниз. Експерти запевняють, що цих самих елементарних рухів “абсолютно достатньо” для того, щоб підтримувати зуби і ясна здоровими. Горизонтальна чистка під кутом в 45 градусів ефективна в справі усунення зубного нальоту.

“Для того щоб не тиснути на зуби і ясна занадто сильно тримайте щітку пальцями, як олівець, а не затискайте її в кулак, – говорить професор стоматології Обрі Шейх. – Більша увага приділяйте тим зонам, де зубний наліт найчастіше накопичується. Це місця зіткнення зубів і ясен, а також жувальна поверхню. Рухи повинні бути м’якими і ніжними, щоб ясна не кровоточили, а щітка не стирала б зубну емаль “.

Найефективнішим засобом чистки зубів багато професійних стоматологів вважають не зубну щітку, а гаджет під назвою іригатор. Він спрямовує потік води в зони між зубами і вимиває дрібні залишки їжі, які не спроможна видалити ніяка щітка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРАВДА ПРО ЗУБНУ ПАСТУ

ОПОЛІСКУВАЧІ ДЛЯ РОТА: ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

ЯК ПОЗБУТИСЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ З РОТА