Навіть одиничний келих вина, що випивається на регулярній основі, може активувати розвиток небезпечних порушень, доводять лікарі.

Чи так вже корисний келих червоного вина в день, як багато хто вважає? Кілька американських лікарів розповіли, чому звичка щодня вживати алкоголь навіть у розмірі одного келиха вина може бути небезпечною для здоров’я і життя.

За словами доктора медицини Керрі Лам, регулярна алкоголізація організму загрожує більш високим ризиком виникнення раку грудей (рак молочної залози).

“Схоже, що навіть помірне вживання алкоголю збільшує ризик раку молочної залози, а не знижує його”, – зауважила доктор Лам, посилаючись на дослідження.

Читайте також:  Стоматолог назвав продукти, які «справді допомагають зберегти зуби чистими та здоровими»

Ще один наслідок звички пити вино кожен день-схильність хвороб серця. З застережень дієтолога Хізер Хенкс випливає, що спиртне, споживане в регулярному форматі, загрожує розвитком серцевої аритмії.

“Це суперечить пораді випивати келих червоного вина для здоров’я, оскільки виникла миготлива аритмія збільшує ризик ще більш серйозних ускладнень, включаючи інфаркти та інсульти”, – пояснила Хенкс.

У дерматолога Анни Чакон свої доводи проти щоденного келиха вина – подібна звичка прискорює зовнішнє старіння, сприяючи появі судинного ураження шкіри у вигляді розацеа, її ранньої в’ялості.

Інший експерт, доктор Брача Банаян, заявила, що пристрасть до вина підвищує ймовірність раку мови, а також раку стравоходу.

Читайте також:  Названо позитивні ефекти відмови від алкоголю на організм

“Достатньо всього одного алкогольного напою в день, щоб підвищити ризик розвитку раку стравоходу”, – сказала медик.