Деякі народні засоби від зубного болю володіють вираженими знеболюючими властивостями. У деяких випадках навіть сильний зубний біль може стихати при застосуванні таких народних засобів, як прополіс, шавлія і м’ята.

Раптовий зубний біль може вивести з рівноваги будь-яку людину. Інший раз, коли під рукою не виявляється відповідного препарату, скористатися можна перевіреними народними засобами.

Натирання зап’ястя часником

Механізм дії цього методу лікування незрозумілий, але він чудово працює. Натріть внутрішню сторону зап’ястя часником, після чого накришить часник і прив’яжіть його до області пульсу на руці, туго забинтувавши. Це знеболююче при зубному болю допомагає багатьом.

Читайте також:  Роторасширители стоматологические: назначение, виды и особенности
Настоянка прополісу

Навіть сильний зубний біль може капітулювати, якщо ви скористаєтеся настоянкою прополісу. Змочіть вату в 30% настоянці і прикладіть її до хворого зуба. Через деякий час інтенсивність болю зменшитися.

Шавлія

Шавлія – ​​прекрасний засіб від зубного болю. Приготуйте теплий відвар шавлії і полощіть ним ротову порожнину. Намагайтеся якомога довше тримати відвар в роті. Якщо відвар охолов, то його потрібно міняти. Якщо виконати таку процедуру від 3 до 5 разів протягом 20-30 хвилин, то біль стихне.

М’ята, материнка і звіробій від зубного болю

Гострий зубний біль стихає, якщо полоскати ротову порожнину відваром з м’яти, материнки і звіробою. Візьміть 50 г м’яти перцевої, 25 г материнки звичайної і 25 г звіробою звичайного. 2 столові ложки збору залийте окропом, доведіть до кипіння і варіть на слабкому вогні протягом 2-3 хвилин. Зніміть з вогню, і дайте відвару настоятися протягом 1-2 годин. Отриманий настій використовується для полоскання при зубному болі, карієсі зубів і при неприємному запаху з рота.

Читайте також:  Основные аспекты выбора виниров для улучшения улыбки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БОЛИТЬ ЗУБ

ЗУБНИЙ КАМІНЬ І ЗАСОБИ ЙОГО ПРОФІЛАКТИКИ

НАЛІТ НА ЗУБАХ