Харчове отруєння у дитини на відпочинку – явище досить поширене. Часто в такій ситуації візит до лікаря скрутний, і діяти потрібно самостійно. Дізнайтеся, які кроки зробити при харчовому отруєнні у дитини на відпочинку.

Літо – сезон відпусток і пікніків. У спекотні дні особливо хочеться вибратися на природу і провести час у колі сім’ї. На жаль, у літнього відпочинку є і свої негативні сторони. І однією з них є небезпека харчових отруєнь, пік яких якраз припадає в літній період.

Харчове отруєння у дитини – явище досить поширене. У жарку пору року їжа швидко псується, ніж становить загрозу здоров’ю людей, а особливо дітей, чиї організми не в змозі впоратися з таким інфекційним навантаженням.

Читайте також:  Як діяти батькам, коли фарингіт у дитини
Перша допомога при отруєнні

У першу чергу потрібно якомога швидше звернутися до лікаря за допомогою. Якщо найближчого медичного закладу знаходиться далеко, то доведеться діяти самостійно.

Першими симптомами харчового отруєння у дітей є болі в животі, діарея, відсутність апетиту, нудота. У деяких випадках відзначається підвищення температури і озноб, що свідчить про серйозний інфекційний процес.

Для початку спробуйте викликати блювоту у дитини. Так ви уникнете всмоктування значної кількості небезпечної їжі. Після блювоти у дитини може пройти нудота, і її стан трохи покращиться.

Давайте дитині пити воду, особливо, якщо у неї сильний пронос. Важливо уникнути небезпечного зневоднення. Ні в якому разі не давайте дитині розчин марганцівки або молоко. Завжди тримайте при собі активоване вугілля або який-небудь інший адсорбент, яким можна буде скористатися в подібних ситуаціях. Якщо у дитини немає діареї, то їй потрібно дати проносне.

Читайте також:  Як діяти батькам, коли фарингіт у дитини

Як ви вже зрозуміли, відпочинок на природі загоожує подібними неприємними ситуаціями. Тому важливо при собі мати невелику аптечку з усіма необхідними препаратами, які будуть доречні при харчових отруєннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ

ВИДИ ОТРУЄНЬ – ЯКІ ВОНИ БУВАЮТЬ

ЛІКИ ВІД ОТРУЄННЯ