В ході нового дослідження були вивчені переваги в їжі мешканок Японії і Великобританії. Виявилося, що британки, як і більшість жінок, що живуть в розвинених країнах західного світу, харчуються в основному хлібом і макаронними виробами. Такий раціон скорочує їхнє життя в середньому на 5,5 років.
 

Дослідники виявили, що японська дієта не тільки допомагає позбутися зайвої ваги, але і збільшує тривалість життя. Завдяки наявності в раціоні великої кількості сирої риби і зеленого чаю, японські жінки живуть на 5,5 років більше британок. Англійки в середньому доживають до 81,7 років.
 
Японська дієта багата цільним зерном, овочами та соєю. Такий раціон містить на 25% менше калорій, ніж середньоєвропейський. А ключова роль в японському харчуванні відводиться зеленому чаю. Цей напій допомагає схуднути, зміцнює здоров’я і зберігає красу. Омолодження організму відбувається за рахунок наявності в зеленому чаї антиоксидантів (катехінів). Його регулярне вживання зміцнює стінки судин, нормалізує артеріальний тиск, зупиняє запальні процеси і виводить з організму токсини. Також доведено здатність цього чаю підвищувати когнітивні функції, особливо пам’ять.
 
Автори дослідження відзначають, що японки їдять по три рибні страви на тиждень, а їх порції за обсягом значно менші, ніж у мешканок Європи. Тому японська дієта вважається однією з найефективніших. За тиждень на ній можна втратити 7-8 кілограм, повідомляє Medlinks. Однак зловживати не варто – достатньо її використовувати 2-3 рази на рік по 2 тижні, а в інший час потрібно дотримуватися звичайного збалансованого харчування.

Читайте також:  5 порад лікаря щодо зниження рівня холестерину цієї зими - прості та надійні зміни

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯПОНСЬКА ДІЄТА ДОПОМОЖЕ ДОЖИТИ ДО 100 РОКІВ

ТРИ ПРОДУКТИ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДОВГОЛІТТЯ

СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ – ГОСТРА ЇЖА