Стільки вже написано про способи схуднення, що від великої кількості пропозицій починаєш сумніватися в ефективності різних дієт і диво-пігулок.

Часом замислюєшся: якщо вчені і дієтологи розробили вже безліч засобів для підтримки тіла в ідеальній формі, то чому реальне життя доводить, що людство продовжує прогресивно пухнути, а не худнути, як голосно говоритися в усі рекламних анотаціях «чудо-засобів».

На тлі всіх цих пропозицій і рекламних заяв про методи схуднення, приємно здивувала новина про користь мандарин для стрункості фігури.

В ході дослідження, яке провели вчені з Південної Кореї, з’ясувалося, що вживання мандаринів сприяє зменшенню ожиріння печінки і зменшує жирові накопичення в черевній порожнині.

У науковій роботі взяли участь близько 60 школярів, які страждають ожирінням. Протягом двох місяців 30 учнів постійно пили напій з цитрусових і робили фізичні вправи. Інші 30 випробовуваних займалися фізкультурою, але не пили сік з мандаринів. В кінці експерименту з’ясувалося, що діти з першої групи втратили на 1,5% відсотка зайвої ваги більше, ніж школярі з другої групи.

Інший експеримент був поставлений на щурах. Дослідники робили ін’єкції концентрату мандаринів гризунам і зафіксували скорочення числа жирових накопичень в череві на 59%.

Вчені сподіваються, що збільшення кількості мандаринового соку в щоденному раціоні здорових людей, зможе знизити число хворих, що страждають ожирінням.

Приємно, якби всі засоби для схуднення і здоров’я були такими апетитними і привабливими як мандарини. Один погляд на жовтогарячі плоди викликає слиновиділення і бажання полікуватися і схуднути таким чином.

Мандарини дійсно є цінним продуктом для нашого столу. Вони містять вітаміни, які благотворно впливають на імунну систему (вітамін С), підтримання зору (вітамін А), еластичність судин (вітамін К).

Завдяки такому складу вітамінів, мандарини корисні для підтримки здоров’я дітей і дорослих.

Мандаринова шкірка входить до складу суміші лікарських рослин для отримання гіркої настоянки, яка застосовується в медицині для підвищення апетиту і поліпшення травлення.

Та й просто погляньте на цей чудо фрукт! Яскравий, ароматний, соковитий!

Фрукт який не накопичує нітратів, завдяки вмісту лимонної кислоти, безумовно можна вживати цілий рік.
Яскраве забарвлення мандарина позитивно впливає на наш настрій, а це вже великий плюс. Якщо ще мандарини сприяють обміну речовин, як нам стверджують вчені, то давайте солодко худнути і при цьому бути завжди в гарному настрої!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИМ КОРИСНІ ПОМАРАНЧЕВІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

ВЧЕНІ ПО-НОВОМУ ОЦІНИЛИ ВЛАСТИВОСТІ АПЕЛЬСИНІВ

ЧИМ КОРИСНИЙ ГРЕЙПФРУТ