Прийом правильних продуктів в правильний час не тільки збільшить рівень енергії в організмі, але дозволить наростити м’язи, а також домогтися плоского живота. Дієтологи з США поділилися деякими секретами, які допоможуть привести спортивну дієту в норму.

Ви обов’язково будете виглядати і відчувати себе краще, якщо станете підтримувати свій організм правильним харчуванням і в правильний час. Як вважає спортивний нутриционист Синтія Сасс, справа не тільки в кількості прийнятих калорій, але і в якості їжі, а також в часі її прийому. Наприклад, для того, щоб займатися спортом більш тривалий час, почекайте дві години після їжі, перш ніж почати фізичні навантаження.

Читайте також:  Медик порадила продукти для покращення концентрації вдень

Якщо ви пройшли через повноцінний прийом їжі (сніданок, обід або вечерю) протягом менш ніж двох годин перед стартом регулярних тренувань, то ви просто не зможете займатися максимально важко і довго, оскільки значні зусилля вашого організму будуть витрачатися на перетравлення їжі. Кровотік доведеться перетягувати з травного тракту в м’язи, що призведе до спазмів і неприємних відчуттів.

Для більшого ефекту рекомендується розділити правильне харчування. Якщо вам подобається займатися спортом вранці, то постарайтеся розділити і сніданок. Приймайте корисні вуглеводи, наприклад фрукти, м’ясо та картоплю перед вправами, а овочі, знежирений білок і здорові жири з деякою кількістю корисного крохмалю після вправ. Вуглеводи зарядить вас енергією, так як вони швидко перетравлюються. Білки і жири довго зберігають відчуття насичення в животі.

Читайте також:  80% людей повідомляють про одні і ті ж 5 симптомів за місяць до серцевого нападу

Для того, щоб швидко відновитися після занять, вибирайте “розумний” білок. На відміну від вуглеводів, які є паливом для навантажень, білок – це сирий матеріал, який ви використовуєте для відновлення. Існує неправильна думка про те, що білки це найкраще паливо для м’язів. Насправді, вони є інструментом відновлення і підтримки форми, тому потрібно вибирати “розумні” білки в кількості 20-30 г, начебто грецького йогурту з горіхами або знежиреного м’яса розміром не більше вашої долоні.

Для боротьби із запаленнями після навантажень вибирайте здорові жири. Разом із знежиреним білком, інша частина раціону після тренувань для більш ефективного відновлення сил повинна складатися з здорових жирів. Вибирайте рибу, авокадо, горіхове масло і яйця.

Читайте також:  Непрофесійно виконуваний масаж небезпечний для хребта

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС?

10 ПРИЧИН, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИБРАТИ ЖИР З ЖИВОТА

ЯК БОРОТИСЯ З ЖИРОМ?