Не любите спортзали і стадіони , але відчуваєте потребу більше рухатися ? Займіться танцями !

Сучасній людині в столітті , коли всі ми відчуваємо дефіцит руху , обов’язково потрібні якісь фізичні навантаження. Але заняття спортом вимагають фізичних і вольових зусиль. А в ритмі нашого сучасного життя з її численними стресами , людина часто почувається настільки спустошеною , що виявляється нездатною на будь-які «додаткові» зусилля.

Крім того заняття спортом для багатьох здаються нудними , адже вони засновані на багаторазовому повторенні одних і тих же рухів. А ми знаємо , що у людини є базова психологічна потреба в «переживанні новизни» . У результаті фізичні вправи не приносять задоволення , і ми не можемо змусити себе ходити в спортзал. А місце тренувань починають займати лежання на дивані і перегляд серіалів. Все це тільки посилює нестачу фізичної активності , сприяє появі зайвої ваги і заважає відновлюватися нервовій системі.

Але з цього становища є вихід . Чудова альтернатива спортивним тренуванням – танці !

Танці – універсальний спорт

Багатьом може здатися , що танці – це просто розвага , що це несерйозно і не принесе суттєвої користі організму . Але це не так! У танцях , як і в ходьбі , задіюються всі групи м’язів, і танцюючий отримує повноцінне фізичне навантаження . В результаті підвищується фізична витривалість , поліпшується постава і спалюються зайві калорії. У танців є ще одна перевага – це відмінний психотренінг . За допомогою танцю ви допомагаєте організму перевантажити нервову систему і підвищити стресостійкість. Якщо ж ви ще й любите танцювати , то це ваш варіант!

Вибираємо танці до душі

Отже, вирішено , замість спортивного майданчика вибираємо танці ! Тепер потрібно підібрати той вид танців , який найбільше підійде вам за темпераментом і дасть необхідне навантаження на м’язи.

Латиноамериканські танці

Самба , ча-ча-ча , сальса , румба , джайв і пасодобль допоможуть вам швидко прийти у форму і привести м’язи в тонус. Це дуже емоційні танці , які запалюють і захоплюють . Для латиноамериканських танців характерні енергійні рухи і похитування стегнами.

Латиноамериканські танці допоможуть вам:

 • поліпшити поставу
 • накачати прес
 • скинути зайві кілограми
 • зміцнити м’язи
 • поліпшити відчуття рівноваги
 • краще відчувати ритм музики і рухатися більш граціозно

І , звичайно ж , ви навчитеся танцювати красиві запальні танці !

Форма одягу

Для занять потрібні туфлі на високих підборах , не надто довга спідниця і зручний не стискуючий рухів верх.

Танець живота

Існує більше 50 варіантів танцю живота , у танцю є арабський , турецький , єгипетський напрямок.

Танець живота допоможе вам :

 • зміцнити м’язи живота і стегон
 • позбутися целюліту
 • зміцнити м’язи рук
 • придбати гнучкість і граціозність рухів

Східні танці рекомендують жінкам для профілактики гінекологічних проблем , так як рухи , характерні для цього різновиду танців позитивно впливають на органи черевної порожнини.

Форма одягу

Як мінімум потрібен пояс або хустка розшита монетками , який обв’язується навколо стегон. Можна звичайно пошити собі спеціальний костюм , який називається бедлам . Він складається з широкої довгої спідниці з розрізом , ліфа і пояси .

Фламенко

У цьому танці дуже багато енергії і ритму. Незвичайні рухи руками , поплескування в долоні і вистукування каблуками – ось головна родзинка танцю.

Головні придбання:

 • в першу чергу заняття фламенко відіб’ються на поставі , зникне сутулість
 • з’явиться грація і пластика в рухах
 • зміцняться м’язи рук і спини
Форма одягу

Для цього танцю як не можна краще підходить « циганський наряд ». Довга широка спідниця з оборками – те, що потрібно для виконання фламенко. Взуття потрібно досить стійке , але на підборі.

Ідеально підходить для темпераментних жінок будь-якого віку .

Джаз-модерн

Це суміш двох напрямків у хореографії класики і джазу. Досить складні танці , які вимагають великих фізичних зусиль. Тут частини тіла можуть рухатися незалежно від інших частин , створюючи химерний візерунок рухів.

Джаз-модерн задіює і нагрузить всі м’язи вашого тіла , допоможе позбутися зайвих калорій і навчить красиво рухатися. За навантаженням він найбільш близький до шейпінгу. Підходить для тих , хто хоче навчитися танцювати по-різному , вважається , що джаз-модерн формує універсальних танцюристів.

Форма одягу

Підійде будь спортивний одяг і чешки або кросівки .

Стрип-пластика

Цей вид танців допомагає відчути своє тіло і навчитися граціозно ним керувати.

Стрип-пластика :

 • допомагає натренувати м’язи тіла і надає фігурі підтягнутість
 • надає гнучкість тілу
 • вчить пластичності і розкутості рухів
 • допомагає позбутися зайвих кілограмів

До того ж після занять цим видом танців ви опануєте таємницями стриптизу і зможете це « зобразити ».

Форма одягу

Не утрудняє рухів сексуальний одяг плюс взуття на підборах .

У світі існує величезне різноманіття танців. Вибирайте варіант , який вам найбільше подобається , танцюйте , отримуйте задоволення і будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС?

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ НАДМІРНІ ФІЗИЧНІ НАВАНТАЖЕННЯ