Старіння організму – природний процес, але істотно прискорити його можуть деякі звички людини. Зокрема, наш зовнішній вигляд багато в чому залежить від нашого харчування. Давайте розберемося, від яких продуктів люди старіють швидше.

Солодке прискорює старіння шкіри

Любовь до солодощів – одна з причин старіння шкіри. Надлишок цукру викликає в організмі хімічні реакції, які уповільнюють синтез колагену, знижують стресостійкість шкіри.

Підвищений рівень інсуліну в крові, викликані надмірним вживанням солодкого, погіршує стан кровоносних судин. Тому шкіра ласунів схильна до запалення. Всі ці фактори сприяють швидкому дряхленню шкіри.

Які вуглеводи заважають зберегти молодість?

Вуглеводи є частиною здорового харчування, але надлишок простих вуглеводів (продукти з білого борошна, картопля) гальмує вироблення колагену і еластину. Тому шкіра втрачає пружність і стає рихлою.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Крім того, надлишок цукру з вуглеводів трансформується в жир, Який порушує еластичність судин і ускладнює роботу печінки. Це, в свою чергу, призводить до швидкого старіння організму.

Роль кави в старінні організму

Каву цінують за її підбадьорливі властивості. Але якщо ви п’єте більше 2-х чашок кави в день, шукайте причину швидкого старіння в пристрасті до цього напою.

Зловживання кофеїном завдає подвійного удару по нашій молодості. По-перше, кава – сечогінні напій. Поступаючи в організм, вона викликає хімічні реакції, для протікання яких потрібна велика кількість рідини. Якщо ви, до того ж, п’єте мало води, то швидко настає зневоднення. Порушується електролітний баланс, а шкіра стає тьмяною і сухою. Крім того, кава прискорює обмін речовин в організмі, що призводить до великої витрати енергії і до прискореного зношування організму.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Сіль як причина старіння

Надлишок солі затримує в організмі воду. Зовні це проявляється мішками під очима і набряком обличчя.

Крім того, непомірність у вживанні солі викликає хвороби нирок, підвищення кров’яного тиску. Сіль порушує обмін речовин в кістковій тканині, провокує вимивання кальцію з організму. На питання, в тому, від яких продуктів старіють, можна сміливо відповісти, що від солоних.

Трансжири в продуктах, від яких старіють

Трансжири у величезній кількості містяться в маргарині, в магазинних кондитерських випічках, в продуктах фаст-фуду, в морозиві, в ковбасі. Якщо їсти таку їжу часто, вона порушує обмін жирів в організмі, закупорює артерії, що позбавляє шкіру еластичності і змушує нас виглядати старшими.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Порушення еластичності судин відбивається не тільки на стані шкіри, а й призводить до серцево-судинних захворювань.

Тому якщо ви турбуєтися про те шоб,зберегти молодість, просто зменшіть споживання цих продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАПІЙ МОЛОДОСТІ

ОСНОВНІ КРОКИ ДО МОЛОДОСТІ І КРАСИ ШКІРИ

ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?