Що потрібно пити, щоб залишатися молодими, здоровими, повними сил та енергії? Чи існує напій молодості?

Здавна людство прагнуло до вічної молодості і краси. Знахарі і алхіміки намагалися знайти рецепти еліксирів молодості, безсмертя, здоров’я. До складу чудесних напоїв додавали всілякі інгредієнти, в тому числі лікарські рослини, дорогоцінні камені і навіть отрути. Рецепти подібних еліксирів існують і сьогодні, наприклад тибетська питна вода, до складу якої входять гірський кришталь, димчастий кварц, кахолонг та інші екзотичні складові. Незважаючи на всі зусилля, спроби створити напій, який зверне процеси старіння, не увінчалися успіхом.

«Ми – це те, що ми їмо». Головний секрет молодості залежить від того, що ми їмо і п’ємо. Фахівці рекомендують вживати здорові й корисні напої та продукти, які допомагають організму залишатися молодим. Часто, як і в часи алхіміків і знахарів, компоненти напою молодості досить екзотичні і дорогі, наприклад цитрусолистна морінда (ноні) – сік якого дивовижним чином зберігає молодість і подовжує життя. Не варто гнатися за екзотикою і шукати дива в дорогих заморських продуктах.

Головний секрет омолоджуючих напоїв – збільшення кількості окисних процесів, які необхідні для боротьби з вільними радикалами, що руйнують клітини організму. Напої молодості зменшують утворення вільних радикалів, сприяють запобіганню багатьох хвороб, допомагають при лікуванні і відновленні організму. Подібними властивостями володіють фрукти і ягоди, які можна купити на прилавку наших магазинів.

Яблучний сік. Яблука відомі цілющими властивостями, завдяки вмісту великої кількості заліза, різних цукрів, пектину. Яблука мають антиоксидантні властивості, що допомагають боротися з захворюваннями головного мозку, онкологічними захворюваннями. Доведені омолоджуючі властивості яблучного соку, який активно перешкоджає окислювальним процесам в організмі людини.

Гранатовий сік. До складу гранатового соку входить багато корисних вітамінів, мінеральних речовин, ферментів, органічних кислот. Завдяки такому насиченому складу гранатовий сік сприятливо впливає на всі системи нашого організму. Гранатовий сік допомагає при анемії, благотворно впливає на роботу серцевого м’яза, покращує загальний стан шкіри, волосся, нігтів, суглобів. Так само до складу гранатового соку входять поліфеноли, іншими словами антиоксиданти, які сприяють збереженню молодості, і запобігають старінню організму. Пийте гранатовий сік у розбавленому вигляді, наприклад коктейль з гранатового, морквяного й бурякового соків.Напій молодості

Виноградний сік. Це один з найбільш насичених вітамінами соків, адже до складу винограду входять: білки, вуглеводи, кислоти, калій, кальцій, фосфор, магній, залізо, вітаміни. У лікувальному, дієтичному і харчовому відношенні – дуже цінний продукт, деякі фахівці за своєю насиченістю порівнюють виноград з мінеральними водами. Виноградний сік містить безліч пектинових речовин, що сприяють зниженню рівня холестерину і виведенню вільних радикалів з організму. У кісточках червоного винограду виявлений найсильніший антиоксидант, який покращує стан серцево-судинної системи і сприяє омолодженню організму.

Червоне сухе вино. Завдяки багатому хімічному складу винограду червоне сухе вино позитивно діє на омолодження організму. Вино зміцнює судини, знижує ризик появи атеросклерозу, сприяє схудненню. До складу червоного вина входить ресвератрол – природний компонент, що міститься в шкірці винограду, який продовжує життя людини і біологічних організмів. У складі вина зміст ресвератрола значно вище, ніж у соках або ягодах. Червоне вино підвищує життєвий тонус організму, здатність до фізичної та розумової діяльності, продовжує життя. Пийте вино виключно під час їжі, і не перевищуйте дозу: 1-2 келихи для жінок і 2-3 келихи для чоловіків.

Вишневий сік.Вишневий сік насичений залізом і магнієм. Завдяки вмісту антиоксидантів, сік ягід вишні покращує обмінні процеси в організмі і має загальнозміцнювальну дію. Високий вміст фолієвої кислоти і заліза робить його корисним засобом при недокрів’ї, активно бореться з інфекціями сечової системи і знижує ризик розвитку раку. Новітні дослідження показали, що вишневий сік може швидко відновлювати сили, особливо після фізичного навантаження, тому особливо корисний спортсменам. Властивістю відновлення м’язового тонусу вишневий сік володіє завдяки високому вмісту антоцианів, потужних антиоксидантів.

Чорничний сік. Чорниця багата різними кислотами, вітамінами, пігментами, так само до складу ягоди входить каротин. Чорниця застосовується для нормалізації роботи всього шлунково-кишкового тракту, допомагає при лікуванні циститу, ревматоїдних болях і безлічі інших захворювань. Пийте свіжовичавлений чорничний сік, що допоможе підтримати імунітет і захиститися від хвороб. Всього один стакан чорничного соку сприяє регенерації тканин і клітин організму, тобто запобігає появі зморшок, підвищує життєвий тонус та енергію.