Завдяки виконанню сучасних методів діагностики легеневих патологій, серед яких особливою популярністю користується – ультразвукове дослідження, лікарі клініки «Вільне дихання» можуть встановити діагноз та призначити ефективні методи лікування. Достатньо перейти за посиланням https://vilne-dyhannia.lviv.ua/posluha/uzd-lehen/, щоб записатися на УЗД легень у Львові за доступною ціною. Висококваліфіковані фахівці мають солідний досвід клінічної практики, тому володіють глибокими знаннями щодо оцінки результатів УЗД. 

Завдяки ультразвуковому дослідженню легень, можна уточнити наявність або відсутність у пацієнта таких патологій як пневмонія, гострий респіраторний дистрес-синдром, ексудативний плеврит. Дізнатися вартість послуг та записатися на прийом можна на офіційному сайті клініки «Вільне дихання» – https://vilne-dyhannia.lviv.ua/

Читайте також:  Де зробити МРТ в Івано-Франківську?

Переваги УЗД легень:

  • Висока інформативність результатів.
  • Простота проведення.
  • Безпечність для пацієнта.

У клініці є все необхідне обладнання, сучасні УЗД сканери, які дозволяють швидко та якісно проводити діагностичні маніпуляції, максимально комфортно та безболісно для пацієнтів. 

Що показує УЗД легень? 

Проведення ультразвукового дослідження легень доцільно у випадках, коли інші методики дослідження є малоінформативними, або їх проведення неможливе. За наявності тривожних симптомів, для уточнення патології або з метою контролю динаміки лікування, лікар може призначити виконання УЗД легень, як найбільш безпечного та неінвазивного методу обстеження. Крім того, перед процедурою не треба ніяких особливих приготувань. Якщо ж у пацієнта діагностовано наявність сильного кашлю, який утруднює проведення дослідження, лікар може призначити відповідну терапію або змінити метод діагностики.

Читайте також:  Де зробити МРТ в Івано-Франківську?

Патології, які можна побачити під час УЗД легень:

  • Пневмонія.
  • Ексудативний плеврит, емпієма плеври, абсцес легень.
  • Об’ємні процеси (пухлини, кісти).
  • Патології лімфовузлів.
  • Захворювання серця.
  • Патології судин та багато іншого. 

Протипоказання або кому не можна проводити УЗД легень?

Серед переваг ультразвукової діагностики можна виокремити її безпечність та високу інформативність. Кожна людина може записатися на УЗД легень, адже ця процедура немає протипоказань. Дослідження виконується з використанням новітньої апаратури, тому максимально швидко зможете отримати точні висновки. Якщо раніше вам вже проводили УЗД легень, доцільно взяти на прийом до лікаря результати попередніх досліджень, це дозволить оцінити динаміку процесу. 

Читайте також:  Де зробити МРТ в Івано-Франківську?

Своєчасне звернення за допомогою – рятує життя

Деякі захворювання легень та дихальних шляхів на ранніх стадіях можуть мати прихований характер, тому велике значення мають профілактичні обстеження у пульмонолога. За умови своєчасної діагностики, хвороби дихальної системи лікуються значно легше. 

*На правах реклами