Нове дослідження показало справжню причину, по якій чоловіки втрачають ерекції під час сексу. Еректильна дисфункція або імпотенція вважається дуже поширеним явищем серед чоловіків.

Імпотенцією називають відсутність ерекції у чоловіка під час занять сексом, при якій ці самі заняття здійснювати неможливо. Від імпотенції страждає до половини всіх представників сильної статі старше 40 років в якийсь період свого життя. При цьому майже 50% жінок, які зіткнулися з цим явищем у своїх партнерів, звинувачують самих себе, і абсолютно даремно. Чоловіки втрачають ерекцію зовсім не тому, що їх перестають приваблювати партнерки. Нове дослідження дозволило виявити генетичну аномалію, яка відповідає за імпотенцію.

Читайте також:  Чи можна заразитися лупою

Виявилося, що існує певна варіація ДНК, здатна спровокувати неможливість досягти або зберегти стан ерекції. Вчені з медичної та страхової компанії Kaiser Permanente в США досліджували гени у трохи більше 37 000 американців, які добровільно поділилися ними для потреб науки. Ці чоловіки розповіли про своє сексуальне здоров’я і виникаючі проблеми з ерекцією.

Вчені з’ясували, що чоловіки з варіацією 6-ї хромосоми, що міститься в гені SIM1, на 26% частіше страждали від імпотенції. Ген SIM1 допомагає в регулюванні маси тіла і ерекції. Виявлення цієї аномалії є досить значною подією, оскільки підтверджує давню гіпотезу про генетичну причину розвитку імпотенції. Ну і наближає створення більш ефективних методів лікування цього розладу.

Читайте також:  Про які хвороби сигналізує сонливість після обіду

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОШИРЕНІ ПРИЧИНИ ІМПОТЕНЦІЇ

ЯК РОЗПІЗНАТИ НАБЛИЖЕННЯ ІМПОТЕНЦІЇ