Статеве безсилля може наздогнати чоловіка в будь-якому віці. Неможливість зробити статевий акт змушує його морально страждати, погано відбивається на стосунках у сім’ї і якості його життя в цілому. Більшості чоловіків незручно обговорювати цю проблему з лікарем. А даремно! Адже сучасні методи лікування дозволяють позбавити багатьох чоловіків від цієї проблеми. Але для початку важливо з’ясувати причини імпотенції. Розглянемо найпоширеніші з них.

Атеросклероз

Для ерекції необхідно, щоб судини статевого члена повноцінно забезпечувалися кров’ю. Але при захворюваннях судин їх стінки уражаються, тому нормальне кровопостачання порушується. Найчастіше причиною статевого безсилля є атеросклероз.

Вам буде цікаво: Холестерин і атеросклероз судин

При атеросклерозі стінки судин покриваються бляшками, тому втрачають еластичність і звужуються. Атеросклероз є основною причиною інсультів та нападів стенокардії. Але також при атеросклеротичному ураженні судин статевого члена артерії не можуть доставити до органу великий об’єм крові, що і призводить до еректильної дисфункції.

Факторами розвитку атеросклерозу є куріння, захоплення жирною їжею, підвищений артеріальний тиск, недолік фізичної активності.

Імпотенція: 5 найбільш ймовірних причин

Цукровий діабет

Еректильна дисфункція при цукровому діабеті може бути викликана двома причинами: пошкодженням нервів, пов’язаних зі статевими органами, а також ураженням судин статевого члена. За статистикою, серед чоловіків, які страждають на діабет, статеве безсилля в тій чи іншій мірі проявляється приблизно у половини.

Прийом медикаментів

Одним з поширених побічних ефектів деяких ліків є зниження статевого потягу. Наприклад, препарати для зниження артеріального тиску, антидепресанти, спазмолітики, нейролептики, антигістамінні препарати, антидепресанти. Ці ліки впливають на нервову і судинну систему, діючи на нерви або судини статевого члена.

Ця причина імпотенції найбільш легко піддається лікуванню шляхом зниження дозування або заміни препарату.

Імпотенція: 5 найбільш ймовірних причин

Травми пахової області

Іноді причиною імпотенції є травма м’яких тканин промежини. Це призводить до пошкодження нервів і судин статевого члена і прилеглих зон. В результаті порушується нормальна реакція на збуджуючі стимули і статевий потяг відсутній.
Найчастіше чоловіки отримують подібні травми при заняттях активними видами спорту, в результаті автомобільних катастроф.

Імпотенція: 5 найбільш ймовірних причин

Психологічні проблеми

Еректильна дисфункція часто виникає у чоловіків після сильного стресу. Але ще частіше статеве безсилля супроводжує чоловіків, які не впевнені у своїй чоловічій силі і бояться невдач в ліжку. У такій ситуації мозок виробляє речовини, які викликають спазми статевого члена, і ерекція стає неможливою. А це ще сильніше підриває віру чоловіка у власні сили.

Тим часом, статеве безсилля – це виліковний розлад, з яким можна впоратися, якщо не затягувати візит до уролога і з’ясувати справжню причину імпотенції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАРОДНІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ЧОЛОВІЧОЇ СИЛИ

МІФИ І ПРАВДА ПРО СЕКСУАЛЬНЕ ДОВГОЛІТТЯ

ПІДВИЩЕНА ПОТЕНЦІЯ У ЧОЛОВІКІВ