Процедура чистки обличчя вважається досить ефективною, з її допомогою можна помітно поліпшити стан шкіри і надати їй здоровий колір. Під впливом стресу, неправильного харчування і гормональних збоїв збільшується вироблення шкірного сала, що призводить до уповільнення оновлення клітин шкіри. В результаті поверхня шкіри забруднюється, сальні залози закупорюються і перестають нормально функціонувати, і, як наслідок, з’являються вугрі та прищі.

В косметологічних салонах пропонують кілька варіантів очищення шкіри обличчя.

Ультразвукова чистка проводиться зі спеціальною лопаткою-насадкою, через яку на шкіру подається ультразвукова акустична хвиля. Перед тим як проводити ультразвукову чистку, шкіру обличчя очищають і готують до процедури.

Ультразвукова процедура корисна тим, що добре очищає шкіру від ороговілих лусочок, стимулює приплив кисню до шкіри і помітно покращує колір обличчя. Після процедури шкіра ставати чистою і свіжою.

Процедура має і свої мінуси. Така читка обличчя вважається досить щадить, тому що має легкий ефект пілінгу обличчя. З одного боку це добре, але з іншого – акустичні хвилі не справляються з комедонами, яких потрібно «виштовхнути» на поверхню шкіри, вони залишаються всередині.

Читайте також:  Чому болить спина та що з цим робити?

Апарат для вакуумного чищення обличчя створює в порожнині насадки негативний тиск, завдяки чому шкіру засмоктує і з неї видаляються вугрі і комедони, очищаються забруднені пори.

Як і будь-яка процедура, вакуумна чистка обличчя має свої мінуси. Така чистка не повністю видаляє омертвілі частинки шкіри і може залишити на її поверхні сліди.

Газорідинний пілінг – справжній прорив в області косметологічних методик. Апаратура була розроблена ізраїльськими вченими. Процедура дозволяє не тільки повністю очистити обличчя від вугрової висипки, але підтягнути шкіру і вирівняти її. Газорідинний пілінг заснований на безконтактної обробці шкіри за допомогою води з лікарським розчином з додаванням медичних газів, куди входить кисню і CO2, які потрапляють на поверхню шкіри.

Газорідинний пілінг має ряд плюсів. По-перше, він видалить не тільки з поверхні шкіри ороговілі клітини, але і відшліфує рубці і видалить сліди після прищів. По-друге, з його допомогою можна підтягнути шкіру обличчя і усунути косметологічні проблеми на будь-якій ділянці тіла: сідниці, руки, живіт, зона декольте. Результат можна помітити вже з першої процедури.

Читайте також:  Мифы о пластике ушей

До мінусів процедури можна віднести неприємні відчуття під час сеансу через потужний потік води і повітря. Процедура не здатна видалити з глибоких шарів комедони.

Механічна чистка обличчя – найефективніша з усіх процедур, яка здатна дійсно очистити шкіру від комедонів. Як правило, процедура складається з двох пілінгів – ферментативного і хімічного. Вони допомагають розпушити шкіру і видалити омертвілі частинки. Детальніше про механічну чистку обличчя можна переглянути тут https://salonslim.com.ua/kosmetologiya

На головному етапі косметолог через збільшувальне скло дивиться на шкіру і видавлює комедони, якщо вони дозріли. Якщо деякі комедони не піддаються механічному впливу, тоді вам доведеться ще пару раз пройти цю процедуру, щоб повністю очистити обличчя від вугрів. В кінці сеансу косметолог або протирає обличчя лосьйоном, або може використовувати газорідинний пілінг.

Безсумнівний головний плюс полягає в тому, що шкіра очищається від прищів і від відмерлих клітин. До мінусів процедури можна віднести тривалість і болючість. Після сеансу шкіра може лущитися, почервоніти і поколювати. Але ці неприємні відчуття пройдуть через пару днів.

Хімічний пілінг є хорошою альтернативою механічному чищенню. На відміну від механічного пілінгу, хімічний пілінг не настільки болюча процедура, щоб її не пройти, але і тут є свої нюанси.

Читайте також:  Какие продукты помогают восстановиться после инсульта?

До Хімічного пілінгу вдаються тоді, коли необхідно вирівняти верхній шар епідермісу, позбавити його від ороговілих клітин і комедонів. Як правило, в процедурі використовуються фруктові або саліцилові кислоти, тому що вони добре очищають ороговілий шар шкіри і позбавляють від комедонів та рубців. До речі, фруктові кислоти надають на шкіру ще й омолоджуючу дію.

Мінус процедури полягає в тому, що відразу після хімічного пілінгу шкіра покривається коричневою кіркою, яка протримається приблизно 3-4 дні. У ці дні краще не виходити з дому. Після процедури є великий ризик гіперпігментації, тому необхідно наносити на шкіру крему з SPF не менше 30, перед тим, як вийти на вулицю. Ви таким чином знизите активне вироблення меланіну в шкірі.

Професійна чистка обличчя здатна не тільки полегшити життя нашої шкіри, але і надати їй естетичної привабливості, чого нам, жінкам, так хочеться. Будьте здорові і красиві!