У зимовий сезон не дивно підхопити якусь інфекцію і заразитися. Часто застуда супроводжується кашлем і болем в горлі. Але що робити, щоб ці симптоми перестали вас турбувати якомога швидше? Чи є такі методи, які дозволяють швидко і ефективно позбутися від кашлю?

Ми запевняємо вас – звичайно, такі способи існують! Детальніше про них ви прочитаєте в цьому матеріалі.

Метод №1: провітрювання

Ви не повірите, але одним з найкращих способів вигнати з дому інфекцію, яка заважає позбутися від кашлю і болю в горлі, є провітрювання. Ми розуміємо, що взимку мало кому хочеться відкривати вікна і впускати в будинок холодне повітря, але це все-таки необхідно зробити.

За словами експертів, це один з найефективніших способів позбутися від кашлю. Повітря, яким дихає людина, повинне бути вкрай чистим. Сухе, запорошене і задушливе приміщення робить тільки гірше пацієнтові. Подібне повітря призводить до подразнення слизових оболонок і провокує ще більше кашлю. Якщо хочете позбутися від кашлю, частіше відкривайте кватирки.

Метод №2: більше води

Це теж не менш ефективний метод, який дозволить позбутися від кашлю і поліпшити самопочуття. Рясне пиття вкрай корисно для здоров’я людини. У чому ж секрет дії води і чай? Рідина здатна розріджувати мокротиння, яка накопичується в бронхах, а тому від нього набагато простіше позбутися. До того ж кашель буде переноситися легше, що ви його практично і не помітите.

Метод №3: вживайте мед

Мед як і раніше займає лідируючі позиції в числі методик позбавлення від кашлю. Він не тільки дозволить позбутися від неприємних відчуттів в горлі, але і зміцнить імунну систему, допоможе знайти здоровий сон, поліпшити самопочуття. Вся справа в багатому комплексі вітамінів і корисних речовин, які є в цьому чудодійному продукті.

Також мед дозволить тонізувати компоненти, які підвищують загальний тонус, він є потогінним засобом і захищає слизову оболонку горла від механічних впливів і пошкоджень. Крім того, за допомогою меду можна знайти життєву енергію, що вкрай необхідно, якщо ви захворіли.

Метод №4: використання льодяників

Коли у нас починає боліти горло, ми відразу біжимо в аптеку за протикашльовими льодяниками. По суті це правильний метод, який допоможе позбутися від кашлю. Але чи знаєте ви, що навіть звичайні льодяники можуть впоратися з цією недугою? Так-так, тому досить просто мати в своєму будинку запас недорогих і дуже ефективних проти кашлю продуктів, якими є льодяники. Адже вживання їх провокує часте ковтанням слини, що в свою чергу дозволяє зволожити слизову оболонку горла і впоратися з ненависною мокротою і кашлем.

Метод №5: полоскання

Це теж вкрай ефективний спосіб позбутися від кашлю. Частіше використовуйте його, щоб впоратися з симптомами. У звичайну кип’ячену воду можна додавати морську сіль, соду, трав’яні настоянки. До речі, на травах треба заварювати і чай. Це зігріє ваше горло і сприятиме відходженню мокротиння, а значить, позбавить від кашлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАШЕЛЬ: ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ