Не захворіти на роботі – завдання нелегке , але здійсненне ! Дотримання декількох простих рекомендацій допоможуть вам уникнути застуди.

Уникнти застуди взимку не так-то просто , коли вас оточує велика кількість людей, які хворіють на застуди та грип . Саме застуда є найпоширенішою причиною лікарняних , які робітники змушені брати за станом свого здоров’я. Багато хто з нас працюють у великому колективі , де доводиться контактувати з багатьма людьми , що тільки підвищує ймовірність інфікування. І , тим не менш , є кілька простих способів уникнути вірусної атаки.

Мийте руки

Профілактика грипу та застуд починається з регулярного миття рук. Майте на увазі , що вірусних часток і бактерій більше всього на перилах сходів , дверних ручках , дверцятах мікрохвильової печі у вашому офісі. Природно , вам доводиться контактувати з усіма цими предметами , тому частіше мийте руки з милом , щоб мінімізувати ризик потрапляння вірусу від ваших рук в дихальні шляхи. Обов’язково мийте руки перед і після вживання їжі; після відвідування туалету; після того , як ви сякалися , покашляли або чхнули .

Не торкайтеся лиця

Грип та застуда поширюються повітряно-крапельним шляхом під час розмов , кашлю або чхання . Крапельки з вірусними частинками можуть осідати на вашому обличчі , або ви можете їх вдихнути , за допомогою чого вони потрапляють в легені. Також віруси можуть осідати на оточуючих предметах , де зберігають свою активність протягом 7-8 годин. Якщо ви, приміром , торкнулися забрудненого вірусами предмета , а потім почнете терти очі або ніс , то ризикуєте захворіти.

Тримайте дистанцію

Намагайтеся знаходитися подалі від людей , яких наздогнала застуда . Людина, яка хворіє може заразити оточуючих його людей в радіусі до 2-х метрів! Тому якщо ви помітили , що хтось із ваших співробітників почав кашляти , чхати або користуватися хусткою , то постарайтеся тримати дистанцію. Також радьте таким людям залишатися вдома , щоб убезпечити здорових людей від хвороби.

Вологі та сухі серветки

На своєму робочому місці тримайте при собі вологі та сухі серветки. Вологі серветки просочені алкоголем , що допоможе вам знищити значну частину бактерій і вірусів з ваших рук і навколишніх предметів . Під час чхання або кашлю прикривайте ваш рот паперовою серветкою , після чого її потрібно відразу викинути . Користуючись сухими і вологими серветками , ви істотно знижуєте ризик зараження вірусами. Закликайте ваших колег також обзавестися серветками.

Регулярна дезінфекція

Знаєте , де найбільше мікробів і вірусів ? На вашому телефоні , клавіатурі і мишці , оскільки саме до цих предметів ви найчастіше торкаєтеся . Регулярно проводіть дезінфекцію цих предметів , а також протирайте монітор спеціальними дезінфікуючими вологими серветками. Також користуйтеся дезінфектантами для рук , якщо у вас немає можливості помити руки з милом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ЧЕРЕЗ КОНДИЦІОНЕР?

НЕСПЕЦИФІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

ПРОФІЛАКТИКА ГРВІ