Лікарі втомилися повторювати своїм пацієнтам про необхідність позбутися від жиру в області живота. Коли жир поширюється по черевній порожнині, добираючись до інших органів, це загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Пора і вам дізнатися, як прибрати живіт без фізичних вправ.

Як прибрати жир з живота

Черевний жир, який ще називають внутрішнім жиром, виробляє гормон стресу кортизол і деякі речовини, що викликають запалення в організмі, відомі як цитокіни, які порушують нормальне синтезування інсуліну. Результатом цього є не тільки ожиріння, але і розвиток таких серйозних захворювань, як діабет 2-го типу і хвороби серця.

Сьогодні позбутися від черевного жиру можна різними способами, наприклад, вдаючись до підрахунку споживаних калорій, з допомогою йоги або контролю кількості споживаної їжі. Але складно повірити в те, що зменшити живіт можливо, попиваючи вино і вживаючи складні вуглеводи. Зупинимося на цьому детальніше.

Їжте складні вуглеводи і живіт піде

Немає необхідності невпинно контролювати дотримання дієти – просто додайте в свій раціон трохи складних вуглеводів, таких як коричневий рис, булгур, кускус, чорний хліб, крупи, що містять клітковину. Додаючи цільнозернові крупи, ви тим самим автоматично зменшуєте кількість інших продуктів.

Тому що цільне зерно містить клітковину, яка дає відчуття насичення, і для її засвоєння потрібно більше часу. Це означає, що ви тривалий час не відчуваєте почуття голоду, і в кінцевому рахунку їсте менше.

Проти живота збільште кількість молочних продуктів у раціоні

Ви можете позбутися від жиру в області живота, вживаючи йогурт, сир і молоко. За даними одного дослідження, якщо ви з’їдаєте 3 чашки йогурту в день протягом 12 тижнів, ви скинете більше зайвих кілограмів, ніж якщо б ви тільки обмежували калорійність їжі.

Жирові клітини самостійно виробляють кортизол, який стимулює нарощування жиру в області живота, а йогурт перешкоджає цьому процесу. Перераховані молочні продукти також містять лінолеву кислоту, яка допомагає позбутися від жирового прошарку на животі.

Висипатися, щоб прибрати живіт

Дослідженнями доведено, що ті, хто спить менше 6 годин, додають у вазі 2 кг у порівнянні з тими, хто спить 8. Якщо ви погано спите, то ризикуєте збільшити свою вагу на 27%, порівняно з тими, хто спить нормально.

Дослідженнями також встановлено, що повноцінний відпочинок нормалізує вироблення гормону голоду греліну і гормону насичення лептину. Недолік сну збуджує апетит і пригнічує відчуття насичення.

Також було виявлено, що у жінок, які лягають спати і прокидаються в один і той же час кожен день, немає зайвого жиру в області живота. Якщо у вас не відрегульований режим сну, організм починає виробляти кортизол та інші гормони, які запускають процес накопичення жиру. Тому, висипайтеся і не жертвуйте своїм сном.

Випивайте трохи червоного вина за обідом проти живота

Жінки, які щодня випивають трохи червоного вина, поправляються менше порівняно з тими, хто зовсім не вживає алкоголь. Як свідчать численні дослідження, червоне вино уповільнює зростання вже існуючих жирових клітин і перешкоджає формуванню нових. Уточнимо, що мова йде про помірне вживання вина.

Пийте більше води — животу це подобається

Ви можете домогтися гарних результатів у зниженні ваги, випиваючи достатню кількість води. Якщо перед їжею ви будете випивати 2 склянки води, то через 12 тижнів схуднете в середньому на 7 кг. Солодкі напої замініть звичайною водою. Замість 2-х банок коли пийте воду, тим самим знижуючи калорійність напоїв на 270 кал щодня.

Достатній питний режим перешкоджає обезводненню організму і переїданню. Також це сприяє нормальній роботі внутрішніх органів. Вода допомагає очищати організм від токсинів і доставляти живильні речовини.

Скоротіть споживання цукру і живіт піде

Якщо ви прагнете зменшити жировий прошарок на животі, замініть перекуси переробленими продуктами, овочами, білковими і цільнозерновими продуктами.

В каву і чай добре додавати корицю. Вона не тільки допомагає зігнати зайвий жир з живота, але і нормалізує рівень цукру в крові. Кориця також збільшує час перебування їжі в шлунку, таким чином, ви довше відчуваєте відчуття ситості.

Проблема зайвої ваги стала повсюдною. Вона часто є причиною порушення багатьох функцій організму. Тому вирішуйте цю проблему на самих ранніх етапах її появи, і контролюйте тим самим свій живіт. Знайдіть оптимальне рішення. З деякими з них ви познайомилися вище. Бажаємо вам успіху!

Джерело: HeadInsider