При сучасному ритмі життя досить часто виникає одна проблема – людині дуже складно зняти нервову напругу. Сьогодні ми розповімо Вам про найрезультативніші народні засоби і методики, які допоможуть Вам знову знайти рівновагу і душевний спокій, не використовуючи лікарські препарати.

Як зняти нервову напругу? (засоби, вправи):

Спосіб перший.

Необхідно зручно лягти або сісти в кріслі, після чого повністю зосередитися на власному диханні. Потрібно повністю зануритися в процес і відчути якої довжини вдих і видих, а також, які м’язи Ви використовуєте при цьому. Тепер почніть переходити на повільне глибоке дихання. Роблячи вдих, наповнюйте до межі Ваші легені, а на видиху позбавляйтеся від всього повітря. Подихавши так протягом п’яти – десяти хвилин, Ви з подивом помітите, що нервова напруга спала, а тіло знайшло силу.

Читайте також:  Лікар розповіла, скільки разів на день потрібно чистити зуби, щоб не було зубного каменю

Спосіб другий.

Щодня двічі на день (вранці і перед сном) вживайте по тридцять – п’ятдесят грамів рідкого меду, додаючи в нього одну чайну ложечку маточного молочка.

Спосіб третій.

Для приготування наступного домашнього засобу по народному рецепту слід заварити в термосі одною повною склянкою киплячої води три чайні ложечки подрібнених коренів валеріани. Дайте засобу настоятися під кришкою п’ятнадцять – сорок хвилин, після чого профільтруйте його через три – чотири шари чистої марлевої тканини і вживайте засіб у теплому вигляді по чверті склянки тричі на день. Тривалість одного лікувального курсу не повинна перевищувати два – три тижні, так як можуть початися головні болі.

Читайте також:  Перехід на літній час небезпечний для водіїв

Спосіб четвертий.

Щоб приготувати інший засіб проти нервового напруження потрібно змішати свіжий буряковий сік з рідким медом (в однакових пропорціях), після чого приймати суміш по чверті склянки тричі – чотири рази на день за сорок мнуть до їжі.

Спосіб п’ятий.

Залийте три чотири великих ложки подрібненої трави звіробою одною повною склянкою окропу, після чого дайте суміші настоятися коло двадцяти хвилин під кришкою в теплому місці (наприклад, на підвіконні або в прогрітій духовці). Готовий проціжений через марлеву чисту тканину засіб потрібно вживати по третині склянки три – чотири рази на день після прийому їжі.

Читайте також:  Лікар розповів про вплив стресу на жіночий організм

Спосіб шостий.

Необхідно поставити ноги на ширину плечей і трохи зігнути їх в колінах (повинно на згинах колін з’явитися тремтіння). А тепер спробуйте так розслабляти тіло, щоб тремтіння поширювалася по всьому тілу. Виконуйте вправу не менше десяти хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП 10 ЗАСПОКІЙЛИВИХ НАПОЇВ

ВПРАВИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ НАСТРОЮ

ЗАСПОКІЙЛИВІ ЗАСОБИ