Фахівці з Канадського McMaster University в Онтаріо довели, що для підтримки загального стану здоров’я немає необхідності відвідувати дорогі тренування в спортзалах.

Новий метод мінімальної інтенсивного фізичного навантаження вимагає мінімум часу вільного часу, не потребує додаткових фінансових коштах, Однак, при виконанні нехитрих вправ будь-яка зацікавлена людина підвищує витривалість організму і знижується артеріальний тиск. Вчені стверджують: знизити тиск за 60 секунд можна по канадському методу мінімальних інтенсивних фізичних навантажень.

Вчені проведи незвичайний експеримент в ході якого довели, що необхідно виконувати мінімальні інтенсивні фізичні вправи протягом 60 секунд три рази на тиждень, для того щоб підтримати у формі свій організм.

Читайте також:  Газовані напої є головними винуватцями згортання крові – скільки безпечно?

В експерименті канадських учених взяло участь 14 представників сильної статі і представниць прекрасної статі, які страждають від надлишків зайвої ваги. Додатково був розроблений спеціальний режим дня, де рівень фізичної активності був мінімальний.

Суть експерименту, полягає в певному ритмі занять на звичайному велотренажері (причому, вчені стверджують, що велотренажер можна замінити бігом по сходах вгору-вниз). Спочатку випробовувані проводили невелику розминку-розігрів на велотренажері, яка тривала приблизно 2 хвилини. Потім, учасники експерименту: чоловіки і жінки крутили педалі тренажера сильно, як могли протягом 20 секунд. Далі, следовапа двохвилинна повільна їзда,. Такий простий комплекс треба було повторити 3 рази.

Читайте також:  4 дієтичні правила для серця

У ході експерименту було встановлено, що артеріальний тиск знизився, а м’язова активність значно покращилась. Що ж стосується загальної спортивної підготовки, то вона теж збільшилася на 12 відсотків.

Канадських фахівців також порадував той факт, що покращився контроль над рівнем цукру в крові, але тільки у добровольців чоловічої статі, у жінок подібного результату не зафіксовано.

Підводячи підсумки експерименту, канадські вчені стверджують: людина не потребує великої кількості вільного часу або в додаткових в фінансових коштах на спортзал для підтримки свого тіла у формі. Досить присвятити спорту півгодини за тиждень, а велотренажер можна замінити на будь-які інші навантаження максимальної інтенсивності, наприклад, на швидкий біг по сходах.

Читайте також:  Два види води, які справді небезпечні для організму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРАВИЛА ХАРЧУВАННЯ ПРИ ПРОБЛЕМАХ З ТИСКОМ

ЛІКИ ТА СПЕЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗНИЗИТИ ТИСК

ЛІКИ ВІД ПОНИЖЕНОГО ТИСКУ