Цукор зовсім не так безпечний, як вважають багато людей. Експерти стверджують, що цукор є справжньою отрутою для людини, і необхідно обмежити його вживання щоб уникнути нанесення шкоди здоров’ю.

Рафінований цукор пов’язаний з виникненням ряду захворювань, таких як безсоння, запаморочення, алергія, маніакальна депресія, серцево-судинні захворювання, гіпоглікемія, втрата волосся, подразнення шкіри, ожиріння, цукровий діабет 2 типу, рак товстої кишки і підшлункової залози.

Цукор здатний негативно впливати на настрій, викликати дратівливість, астму, артрит, підвищувати рівень холестерину і викликати ендокринні проблеми.

Доведеним фактом є і те, що цукор викликає залежність. У ньому містяться речовини, схожі на опіати, які активують частинe мозку, що відповідає за відчуття отримання задоволення.

Читайте також:  Які зміни вас очікують, якщо їсти яблуко щодня

Виробництво цукру зростає швидше, ніж його споживання, що робить його більш дорогим продуктом. За останнє десятиліття споживання цукру збільшилося на 23 відсотки.

Надмірне вживання цукру здатне привести до авітамінозу, симптомами якого є прискорене серцебиття, хронічна втома, параноя, неспокій, безсоння, проблеми з концентрацією, проблеми з травленням, висип і підвищена тяга до солодкого.

Цукор міститься у великій кількості продуктів, навіть якщо вони несолодкі на смак. До них відносяться кетчуп, хліб, арахісове масло, картопля фрі, майонез, різні соуси для салатів і багато інших оброблених продуктів.

Рафінований цукор не несе поживної цінності, але містить велику кількість калорій. Тим, хто споживає цукор, необхідно додатково приймати калій і магній, які необхідні для підтримки здоров’я серця.

Читайте також:  Названо переваги сну в шкарпетках

Цукор послаблює імунну систему і призводить до надлишкової продукції травних ферментів, що дуже погано позначається на стані підшлункової залози.

Цукор послаблює функцію печінки, що може призвести до підвищення артеріального тиску, проблем зі шкірою і появи прищів.

Рафінований цукор перешкоджає притоку крові, прискорює старіння і появу зморшок викликає проблеми з зубами, сушить шкіру.
Тим не менш, необхідно пам’ятати, що раптове і різке видалення рафінованого цукру з раціону може привести до таких симптомів, як втома, депресія, головний біль та біль у м’язах. Саме чому фахівці радять обмежувати вживання цукру поступово.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ДОВЕЛИ, ЩО ЦУКОР НАБАГАТО НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ ЗА СІЛЬ

Читайте також:  Вчені розкрили відразу сім причин хропіння

СКІЛЬКИ ЦУКРУ В ПРОДУКТАХ?

ВИЯВЛЕНО НОВУ ШКІДЛИВУ ВЛАСТИВІСТЬ ЦУКРУ