Сучасна медицина все більше дивує своїми можливостями. Вчені з кожним новим днем ​​знаходять все нові способи полегшити роботу лікарів і поліпшити перспективи для пацієнтів. Сучасні технічні досягнення наближають майбутнє, і створюють надію на збільшення тривалості активного життя вже в цьому столітті.

Біонічні протези

Найбільш дивовижне з цієї групи біонічне око. Поки цей пристрій, далекий від досконалості, але за допомогою такого протеза сліпі люди можуть бачити обриси і колір предметів, читати найбільший шрифт офтальмологічної таблиці, орієнтуватися самостійно в місті. Біонічні протези рук тепер забезпечені чутливою ​​штучною шкірою.

Канадський режисер Роб Спенс отримав штучне око, яке може працювати як мініатюрна камера. Бачити таким оком не можна, але він передає зображення на комп’ютер.

Читайте також:  Роль японського колагену в таблетках для підтримки здоров'я суглобів – Japan Trading

Роботи всередині судин

За допомогою сучасних технологій шунтування можна не тільки розширити просвіт судини після утворення тромбу, але і повністю очистити. Новий метод лікування інфаркту міокарда та інсульту за допомогою мікророботів.

Друк органів на 3D принтері

Інформація про біологічні 3D принтери досі сприймається, як фантастика. Сама технологія тільки на початку своєї кар’єри, і вчені прогнозують нові грандіозні можливості в області створення органів для трансплантації. Питання сумісності надрукованих органів не стоїть: вони створюються з власних клітин організму реципієнта. Перед тим, як віддати орган в друк, в лабораторії необхідно виростити достатню кількість клітин. Після цього вони упаковуються в принтер, і вибудовуються на спеціальному каркасі з гідрогелю.

Читайте також:  Ризики та переваги: що важливо знати про видалення пухлин шкіри

Керована капсула для ендоскопії

Ендоскопія шлунково-кишкового тракту необхідна для підтвердження діагнозу «виразка шлунка», «виразка дванадцятипалої кишки», «ерозивний гастрит», і.т.д. Встановити наявність поліпів, пухлини, перфорації, і навіть деяких паразитів можна тільки за допомогою ендоскопії. Тепер ця процедура може бути не тільки безболісною, але і максимально інформативною. Керована капсула MiroCam Navi здатна проникати в найвужчі отвори, нічого не пропустить і не застрягне по дорозі.

Надувний інкубатор для недоношених

Тепер створити необхідні для виживання недоношеної дитини умови можна навіть вдома. Компактний інкубатор, який розкладається за допомогою нагнітання всередину стінок повітря, може забезпечувати життєдіяльність дитини, яка народилася раніше 34 тижня. Цей винахід незамінний при проведенні пологів на дому, а також як переносний інкубатор в разі передчасних пологів в непристосованих для цього місцях.

Читайте також:  Комплексний підхід до лікування та профілактики циститу

Переносний інкубатор

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ІНФРАЧЕРВОНІ ПРОМЕНІ: КОРИСТЬ І ШКОДА

СТРАХОВА МЕДИЦИНА. ДО ЧОГО ПОТРІБНО ПРИГОТУВАТИСЯ?