Які речі продовжують нам життя? Іноді зовсім прості, в чому змогли переконатися вчені Гарвардського університету. Наукові фахівці назвали фактори, які допомагають продовжити життя, – про це публікація в Daily Mail.

Фактор перший: позитивне мислення. Позитивне сприйняття власного існування безпосередньо пов’язано зі скороченням рівня стресу і допомагає продовжити життя людині на сім з половиною років.

Фактор другий: соціальна активність. За словами вчених, активне залучення людей в різну діяльність – один з кращих методів, які допомагають продовжити життя. Конкретно відстрочка виходу на пенсію знижує ризик смерті на 11%.

Фактор третій: діти. Позитивні емоції, пов’язані з батьківським досвідом, нівелюють наслідки стресу і допомагають продовжити життя на два роки.

Фактор четвертий: ходьба. Прогулянки ритмічним кроком в обсязі 150 хвилин на тиждень оздоровлюють серце і судини, і дана обставина додає до життя людини чотири з половиною роки життя.

Фактор п’ятий: активне сексуальне життя. З цим аспектом життя пов’язано істотне зниження ризику раптової смерті.

Фактор шостий: вживання кави. Дослідження, що проводилося на острові Ікарія в Греції, де проживають головні довгожителі планети, показало: 87% довгожителів регулярно вживають варений грецьку каву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОСТИЙ СПОСІБ ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я І ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ

ЗНАЙДЕНИЙ ПРОСТИЙ СПОСІБ ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ НА 20%

ЯК ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ? НОВИЙ РЕЦЕПТ ДОВГОЛІТТЯ

ІБУПРОФЕН ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ НА 12 РОКІВ

Джерело: МедікФорум