Чоловіче і жіноче здоров’я прийнято розділяти , але існує кілька жіночих секретів , які чоловіки цілком могли б використовувати в своєму повсякденному житті. І ось 7 найголовніших.

1 . Мийте обличчя перед сном
 
Умивання обличчя допомагає видалити шкірне сало і бруд , які викликають утворення прищів , так що шкіра під час сну може спокійно займатися самовідновлення. Не треба думати , що якщо ви не носите макіяж , то вам цей секрет жіночого здоров’я не потрібен. Протягом дня людина сотні разів неусвідомлено доторкається до лиця , заносячи бактерії.
 
2 . Зважуйте себе кожен день

У жінок цей процес часто супроводжується нервовим розладом , але насправді контроль своєї ваги це кращий спосіб стежити за фігурою. За даними дослідників з Університету Міннесоти , люди, які регулярно зважуються втрачають у два рази більше зайвої ваги , ніж ті , хто встає на ваги рідше.
 
3 . Носіть з собою антибактеріальний гель

Читайте також:  Перероблені продукти підвищують ризик хвороб серця та інфаркту - ООН

Це неодмінний предмет з жіночої сумочки корисний і чоловікам , так як правильна гігієна допомагає зупинити поширення інфекцій. Відмінний спосіб підтримувати чистоту рук.
 
4 . Їжте більше волокон

Взагалі – волокна в їжі допомагають жінкам відправляти свої природні потреби без проблем , про що хлопці навіть не хочуть думати. Але справа не тільки в боротьбі із запорами – волокна також сприяють схудненню і зниженню рівня “поганого” холестерину. А від цього рівня залежить і небезпека еректильної дисфункції !
 
5 . Ходіть на зустрічі з друзями

Тут мова йде не про розпиття пива в якомусь барі за переглядом футболу , а про зустрічі й розмови “жіночого зразка” . Вихлюпуйте все , що накопичилося у вас в душі , не скупчуйте образи і агресію. Це дуже корисний вид психологічного розвантаження.
 
6 . Приймайте ванну

Читайте також:  Що їсти після свят, щоб розвантажити організм

Чоловіки вважають за краще приймати душ , а жінки ванну , і тому пані пахнуть значно краще , так як їх шкіра завжди залишається м’якою. Ванна з теплою водою розкриває пори і очищає шкіру , виводячи шкідливі токсини.
 
7 . Відвідуйте групові вправи

Сильна стать воліє качати м’язи на самоті , поки жінки займаються в групах йогою або аеробікою. Але вчені з’ясували , що групові вправи набагато сильніше дисциплінують . Та й чоловікам заняття йогою теж не завадять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ ЗНАЙДЕНО СПОСІБ ПРОЖИТИ ДОВШЕ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News