Давай займемося анальним сексом? Як часто Ви чуєте таку пропозицію від свого статевого партнера? Які чоловіки віддають перевагу такому сексу і чому. Чим пояснюють чоловічий захват від анальних утіх психологи? Дізнатися, чому чоловіки так люблять урізноманітнити своє статеве життя анальним проникненням, і чи варто погоджуватися на таку інтимну пропозицію, якщо Вам вона не до душі.

Анальний секс – це спосіб задоволення сексуального бажання через анальний отвір. У це поняття включаються і ласки анального отвору, введення різних предметів і сексуальних іграшок, ну і власне проникнення статевим членом. Коли про анальний секс говорять чоловіки, найчастіше вони мають на увазі саме введення в анальний отвір статевого члена. А говорять про це чоловіки, варто відзначити, досить часто.

Чого не скажеш про їх супутниць. Найчастіше милі дами не поділяють захоплень своїх коханих в питаннях анального проникнення. У деяких парах це досягає рівня серйозного протистояння, а тут вже не до жартів.

Тривала конфронтація і рішуче незадоволення потреб один одного може зіграти злий жарт з Вашою любов’ю, а тут і до розриву недалеко.

Анальний секс

«Мила, в чому проблема?»

Жінки свою відмову від анального сексу, як правило, аргументують страхом болю і можливими негативними наслідками для здоров’я. Багато хто вважає такий вид інтимної близькості ганебним, негігієнічним, протиприродним, тому неприємним.

Читайте також:  Які вітаміни потрібні жінкам після 50 років

Чоловіки такий підхід до анальних утіх, як правило, не поділяють і піддають ретельній і докладній критиці. Хоча, скажемо прямо, назвати їх «незацікавленою стороною» в даному питанні досить важко.

До речі, не зайвим буде акцентувати увагу представників сильної статі на те, що готовність жінки до експериментів у сексі найчастіше визначається не особливостями її темпераменту чи «нелюбов’ю до сексу», в чому так люблять несправедливо звинувачувати наших дам, а багато в чому – умінням партнера доставити їй справжню насолоду і довірою до нього.

Зауважте! Жінка погоджується на анальний секс охочіше, якщо чоловік вже проявив себе як хороший коханець, зміг доставити їй чуттєву насолоду.

Тому якщо Вам, дорогі чоловіки, здається, що справа саме в Вас – задумайтеся! Цілком може статися, що так воно і є. Зверніть увагу, приділяєте Ви достатньо уваги в сексуальним бажанням Вашої партнерки, чи прислухаєтеся до її реакцій, знаєте її смаки й уподобання?

секс

Чому чоловікам подобається анальний секс?

«Давай внесемо щось нове!»

Чоловіки – відомі любителі новизни. Той факт, що всередині навіть самий грізний і сильний чоловік – суща дитина, навряд чи потребує додаткової аргументації. Чоловіки частенько самі відзначають в собі цю невгамовну, чисто дитячу, тягу до всього нового і незвіданого, ну а в особливості, природно, – в такій приємній справі, як секс.

Читайте також:  Лазерна епіляція: головні показання до процедури

До того ж, чим він ризикує? Больові відчуття чоловікові точно не загрожують. Інфекції? З захистом від цієї неприємності цілком впорається презерватив. Ну а якщо так – чому б і ні? До того ж, частий, але стійкий опір жінки такій «новизні» лише підігріває інтерес чоловіка. Ну і як тут, скажіть, встояти Вашому Ромео?

За даними опитування в Нью-Йорку від 2005 року, 32% жінок і 34% чоловіків пробували анальний секс до 24 років.

секс

Особливий вид інтимного контакту

У деяких подружь і постійних партнерів анальний секс асоціюється з особливою інтимністю, близькістю і довірою. При цьому саме проникнення в анальний отвір може не бути самоціллю, але в процесі сексуального контакту в одного або обох партнерів виникає подібне бажання.

Несвідома потреба чоловіка в істинній емоційній близькості може замінюватися сурогатом у вигляді анального сексу. Для інтерпретації мотиву важливо, наскільки в цей момент враховується бажання жінки. Якщо чоловік наполягає на проникненні в анальний отвір партнерки, незважаючи на її постійні відмови, то такій парі потрібна допомога психолога.

секс
 

Він зациклений на собі

В силу різних анатомічних особливостей, вагінальний контакт може не задовольняти деяких чоловіків. Часто причиною є маленький статевий член, широка піхва або проста невідповідність, вибачте, їх анатомічних форм і розмірів. Чоловік хоче отримувати максимальне фізичне задоволення, не піклуючись про бажання жінки.

Читайте також:  Як парі разом підготуватися до народження дитини
Нав’язлива ідея

Коли анальний секс є своєрідним фетишем, то можна говорити про сексуальний розлад. При цьому ніякі інші види сексу не приносять задоволення.

секс фобія

Реалізація потреби у владі і контролі

Якщо звернутися до психоаналітичної теорії, то анальний отвір символічно пов’язаний з контролем. Деякі чоловіки таким способом задовольняють нереалізовану потребу контролювати будь-які сфери свого життя, свої вчинки, інших людей, у тому числі і потреба контролювати свою жінку. Партнерка в момент проникнення в її анус стає повністю беззахисною, так як впливати фізично на рухи чоловіка не може. Таким чином, чоловік отримує задоволення від відчуття абсолютної влади.

Відомо, що у багатьох тварин, зокрема, в орангутангів, анальне проникнення означає не що інше, як демонстрацію одним самцем переваги і сили перед іншим. У цьому випадку анальне проникнення – це акт соціосексуальної поведінки, зокрема, демонстрація домінування в даній соціальній групі.

Гомосексуалісти

Латентні і справжні гомосексуальні мотиви

Зараз ця причина швидше відноситься до міфів. Відомо, що багато постійних гомосексуальних пари не мають анального сексу, при цьому багато гетеросексуальних пар такий секс практикують. Тому бажання чоловіка отримувати задоволення через проникнення в анальний отвір не можна вважати гомосексуальної схильністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ

ЧОГО ХОЧУТЬ ДІВЧАТА?