ГоловнаКраса та фітнес5 вправ, не встаючи з робочого місця

5 вправ, не встаючи з робочого місця

Життя у великому мегаполісі – це суцільна біганина і нерівна боротьба з часом. Часом нам навіть не вистачає часу на себе коханих. У цій статті ми вам розповімо, як не встаючи з робочого крісла можна проводити тренування.

Вправи для стегон

Вправи для талії

Для виконання цієї вправи вам знадобиться крісло, яке повністю обертається навколо осі. Отже, сядьте рівно, візьміться руками за край столу і підніміть п’яти ніг (носки залишаються на підлозі). У такому положенні починаємо робити повороти вправо і вліво, по 30 разів в кожну сторону. Намагайтеся верхню частину тулуба тримати нерухомо. Спочатку у вас це може не вийти, але потрібно прагнути до цього.

Віджимаємося прямо на кріслі

Ця вправа добре тренує трицепс, який з віком стає в’ялим.

Вам потрібно крісло з масивними підлокітниками, які витримають ваш вагу. Потрібно спертися руками об підлокітники і підняти таз. Потім зігніть руки в ліктях і віджимайтеся. Постарайтеся зробити 3 підходи по 10 разів.

Качаємо прес

Не встаючи з робочого місця можна добре пропрацювати нижні м’язи живота. Сядьте рівно, можете впертися руками в сидіння. Зігніть коліна під прямим кутом і постарайтеся в такому положенні підтягувати ноги до живота. Повторіть вправу 20 разів за один підхід. За робочий день можете зробити від 2 до 4 підходів.

Вправи для стегон

Стегна – найсексуальніша частина жіночого тіла. Для того щоб стегна і сідниці були підтягнутими, можна виконати пару простих вправ на кріслі.

Сядьте на стілець і упріться долонями в сидіння. Долоні повинні щільно стикатися з вашими ногами (приблизно на середині стегна). У такому положенні потрібно розводити коліна, сильно напружуючи ноги. Ваші руки повинні цьому опиратися. У такому розведеному стані тримайте ноги до 30 секунд. Повторіть вправу 5-12 разів.

Для того щоб опрацювати зовнішню сторону стегна, потрібно стиснути руки в кулаки і поставити їх між колін на рівень середини стегна. Трохи розведіть руки і намагайтеся в такому положенні звести коліна. Повторіть вправу 10-15 разів.

Вправа для литок

Красиві литкові м’язи тільки підкреслять красу ваших ніг. Сидячи за робочим столом, ви можете попрактикувати таку вправу. Випряміть ногу і потягніть носок на себе, а потім різко відтягніть від себе. Також можете виконати кругові рухи вправо і вліво. Кожну з вправ потрібно повторити по 10 разів для кожної ноги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДИВАННИЙ ФІТНЕС

ФІТНЕС-МАСАЖ: СПОРТ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ ФІТНЕСУ