Життя у великому мегаполісі – це суцільна біганина і нерівна боротьба з часом. Часом нам навіть не вистачає часу на себе коханих. У цій статті ми вам розповімо, як не встаючи з робочого крісла можна проводити тренування.

Вправи для талії

Для виконання цієї вправи вам знадобиться крісло, яке повністю обертається навколо осі. Отже, сядьте рівно, візьміться руками за край столу і підніміть п’яти ніг (носки залишаються на підлозі). У такому положенні починаємо робити повороти вправо і вліво, по 30 разів в кожну сторону. Намагайтеся верхню частину тулуба тримати нерухомо. Спочатку у вас це може не вийти, але потрібно прагнути до цього.

Віджимаємося прямо на кріслі

Ця вправа добре тренує трицепс, який з віком стає в’ялим.

Вам потрібно крісло з масивними підлокітниками, які витримають ваш вагу. Потрібно спертися руками об підлокітники і підняти таз. Потім зігніть руки в ліктях і віджимайтеся. Постарайтеся зробити 3 підходи по 10 разів.

Качаємо прес

Не встаючи з робочого місця можна добре пропрацювати нижні м’язи живота. Сядьте рівно, можете впертися руками в сидіння. Зігніть коліна під прямим кутом і постарайтеся в такому положенні підтягувати ноги до живота. Повторіть вправу 20 разів за один підхід. За робочий день можете зробити від 2 до 4 підходів.

Вправи для стегон

Стегна – найсексуальніша частина жіночого тіла. Для того щоб стегна і сідниці були підтягнутими, можна виконати пару простих вправ на кріслі.

Сядьте на стілець і упріться долонями в сидіння. Долоні повинні щільно стикатися з вашими ногами (приблизно на середині стегна). У такому положенні потрібно розводити коліна, сильно напружуючи ноги. Ваші руки повинні цьому опиратися. У такому розведеному стані тримайте ноги до 30 секунд. Повторіть вправу 5-12 разів.

Для того щоб опрацювати зовнішню сторону стегна, потрібно стиснути руки в кулаки і поставити їх між колін на рівень середини стегна. Трохи розведіть руки і намагайтеся в такому положенні звести коліна. Повторіть вправу 10-15 разів.

Вправа для литок

Красиві литкові м’язи тільки підкреслять красу ваших ніг. Сидячи за робочим столом, ви можете попрактикувати таку вправу. Випряміть ногу і потягніть носок на себе, а потім різко відтягніть від себе. Також можете виконати кругові рухи вправо і вліво. Кожну з вправ потрібно повторити по 10 разів для кожної ноги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДИВАННИЙ ФІТНЕС

ФІТНЕС-МАСАЖ: СПОРТ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

ПОПУЛЯРНІ ВИДИ ФІТНЕСУ