Про що ти зазвичай думаєш, накручуючи педалі велотренажера? «Ну коли ж це все закінчиться?», «А він нічого, цей сусід на орбітреку …», «Хочу такий же топ, як у тієї блондинки!» Відставити! Ми навчимо тебе правильно мислити під час тренувань, а заодно потроїмо їх ефективність. Не віриш?

Наші почуття і думки можуть вплинути на результати фізичного навантаження. Неймовірно, але факт.

Спочатку голова, потім нога

Розглянемо простий приклад, якщо людина не може рухатися через травму або, скажімо, після перелому відновлює рухливість руки або ноги, вона спершу дає собі уявні команди, установки. І тренування починається ще до того, як стають помітними рух або, тим більше, результат. Ти, мабуть, знаєш про такі випадки. На щастя, тобі не потрібна реабілітація. Але проте подібні приклади чудово ілюструють те, як наші ментальні установки здатні впливати на фізичний рівень. А тепер ми пропонуємо тобі не бездумно качати прес чи перебирати ногами на біговій доріжці, а робити це усвідомлено, з прицілом на результат. Вже через кілька тижнів ти відчуєш значні плюси таких інтелектуальних тренувань. Наші прості рекомендації допоможуть швидко освоїти фітнес в стилі «смарт».

Читайте також:  Чому важливі сушильні камери для обробки деревини?
Сила тяжіння

Займаючись спортом, фітнесом або просто роблячи зарядку вранці, притягуй свій ідеальний образ. Як це робити? Подумай про плаття, яке ти одягнеш, про вечірку, на яку підеш, про чоловіків, які будуть робити тобі компліменти … Якщо любиш мріяти і фантазувати, дай собі волю. І гарантовано, ти зможеш займатися ефективніше, якщо під час всієї тренування не будеш розлучатися в думках з новим чином себе.

Буває так: ти придумала собі якусь ідеальну картинку, але вона ніяк не може прижитися, не вбудовується в твої мрії, не обростає новими деталями у фантазіях. Швидше за все, образ, до якого прагнеш, не зовсім те, чого ти хочеш насправді. Можливо, він навіяний стереотипами або думкою подруг, постарайся абстрагуватися і відчути чого ти дійсно бажаєш. Наприклад, іноді дуже складно уявити себе з параметрами 90-60-90 або ідеальною вагою 57 кг. Легше мислити категоріями одягу, яку ти не одягала останній рік, бо не змогла застебнути. Погодься, представити захоплені погляди чоловіків набагато простіше, ніж якісь віртуальні кілограми і сантиметри.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи

І пам’ятай, правильний образ себе – завжди подобається, він викликає приємні відчуття. Як тільки знайдеш / придумаєш / побачиш такий, починай тренуватися, постійно орієнтуючись на нього, як на маяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОПУЛЯРНІ ВИДИ ФІТНЕСУ

ЯК ВИБРАТИ ФІТНЕС ЗА ВІКОМ