Облисіння у чоловіків – проблема, з якою можна і потрібно боротися. Крім сучасних, традиційних способів боротьби з облисінням, існує і безліч народних методів від раннього випадіння волосся. Деякі народні засоби від облисіння, на увазі їх ефективності, застосовуються і сьогодні.

Облисіння у чоловіків часто зумовлена ​​генетичними механізмами. Причини облисіння криються в чоловічих статевих гормонах, які сприяють випаданню волосся на голові.

У деяких чоловіків відзначається раннє облисіння, що часто негативно відбивається на психічному стані чоловіка. У таких випадках доцільно звернутися до лікаря-трихолога, який призначить адекватне лікування облисіння. В даний час існують безліч різних методик по відновленню нормального волосяного покриву голови: від косметичних процедур і до пересадки волосся.

Читайте також:  Ризики та переваги: що важливо знати про видалення пухлин шкіри
Народні засоби від облисіння

Не потрібно забувати і про народні засоби від облисіння. Відзначимо, що ряд косметичних процедур, які застосовуються при облисінні, засновані на методах нетрадиційної медицини.

Рицинова олія від облисіння

Рицинова олія – популярний засіб від облисіння, відомий ще в давнину. Візьміть трохи касторової олії, нагрійте на водяній бані до 40 градусів, після чого кінчиками пальців акуратно втирайте його в шкіру голови біля коріння волосся. Потім накрийте голову плівкою і укутайте її махровим рушником. Через 5 годин голову потрібно ретельно помити з шампунем. Дану процедуру потрібно проводити 1 раз на тиждень протягом 2 місяців.

Читайте також:  Роль японського колагену в таблетках для підтримки здоров'я суглобів – Japan Trading

Ріпчаста цибуля від випадіння волосся

Лікування облисіння у чоловіків можна проводити за допомогою простої ріпчастої цибулі. Цей рецепт прийшов до нас від тибетських лікарів. Натріть цибулю на терці, і нанесіть отриману кашку на голову (при цьому потрібно добре втирати) на 1-2 години. Процедуру повторюйте 1-2 рази на тиждень.

Реп’яхова олія від облисіння

Візьміть трохи теплої реп’яхової олії і нанесіть на попередньо вимите волосся. Ретельно втирайте масло в шкіру голови, після чого на 30-40 хвилин надіньте на голову гумову шапочку або поліетиленовий пакет. Потім гарненько промийте волосся з шампунем. Процедуру повторіть 2-3 рази на тиждень. Це дуже ефективний народний засіб від облисіння.

Читайте також:  Комплексний підхід до лікування та профілактики циститу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДЕСЯТЬ ПРИЧИН ПОЯВИ ЛИСИНИ

ОБЛИСІННЯ І СПОРТ

НАУКА ЗРОЗУМІЛА, ЯК ВИЛІКУВАТИ ОБЛИСІННЯ