Існує безліч способів перемогти ненависну «апельсинову кірку». Легко заплутатися у величезному потоці інформації про те, як позбутися целюліту. Ми вибрали п’ятірку найефективніших методів.

Секрет № 1: кубики льоду

Холод – це наш союзник у боротьбі з целюлітом. Щоб поліпшити кровообіг і відтік лімфи в проблемних зонах, щоразу після душу протирайте їх заздалегідь приготованими кубиками льоду. Для заморозки замість звичайної води можна використовувати відвар або настій зеленого чаю, меліси або ромашки.

Секрет № 2: морська вода і водорості

Водорості містять йод, який сприяє виведенню зайвої рідини з уражених целюлітом тканин. Тому частіше використовуйте креми та маски на їх основі. Їх можна приготувати в домашніх умовах. Корисний ефект водоростей доповнять ванни з морською сіллю.

Секрет № 3: артишок
Ця рослина сприяє жироспалінню. Використовуйте креми з його екстрактом. Частіше вживайте артишок в їжу.

Секрет № 4: сауна

Сауна сприяє виведенню зайвої рідини і токсинів з організму. Після того, як відкрилися пори, вплив антицелюлітних кремів і масок значно посилюється. Відвідуйте сауну хоча б раз на два тижні.

Секрет № 5: ефірні масла

Щоб підсилити дію свого улюбленого антицелюлітного крему в кілька разів, додайте пару крапель ефірного масла. Найбільш ефективні в боротьбі з целюлітом олії лимона, кедра і герані.