Всі хоч раз чули про користь натурального зеленого чаю. Багато хто знає, що він сприятливо впливає на травний тракт, допомагає від зайвої ваги. Однак корисні властивості зеленого чаю в рази ширші, ніж ви собі уявляли. Він несе користь для вашого організму в цілому, і виступає в якості профілактичного засобу від ряду захворювань. Давайте розберемося, в чому ж користь зеленого чаю для людини.

1. Зелений чай: користь для здоров’я в цілому

Зазвичай справжні любителі смачного чаю воліють пити сортовий чорний або білий чай. Напевно, вони не до кінця розуміють корисні властивості зеленого чаю для організму. Купуючи продукт, віддайте перевагу органічному, натурального чаю.

Так ви відчуєте справжній смак напою, а організмом буде отримана повноцінна користь. Якщо ж ви купили фасований продукт з ароматизаторами або іншими добавками, то використовувати пакетик чаю можна і для інших цікавих цілей.

У зеленому чаї міститься досить багато вітамінів, мінералів і антиоксидантних сполук. Таким чином, корисний чай від загального нездужання організму і втрати тонусу. Крім того, він неймовірно корисний для мозку, і навіть попереджає онкологію.

Зелений чай треба пити без цукру. Але якщо це не для вас, можете сміливо додати ложечку меду у вже трохи остиглий напій.

2. Кофеїн в зеленому чаї покращує роботу мозку

Корисні властивості зеленого чаю для головного мозку теж досить потужні. Напій наводить думки в порядок, тонізує весь організм. У складі чаю міститься кофеїн, що активізує діяльність головного мозку. Кофеїн до того ж блокує речовина аденозин – головний ворог швидкого мислення.

Внаслідок цього активізується вироблення гормонів дофаміну і норадреналіну, що підвищує концентрацію уваги. Вживайте зелений чай від емоційної і розумової виснаженості, і організм обов’язково віддячить вам. І немає різниці, який різновиди зеленого чаю ви віддали перевагу: жасминовий, маття або сенча.

3. Зелений чай для схуднення

Корисні властивості зеленого чаю добре відомі людям, що стежать за своєю вагою. Зелений чай від зайвої ваги використовують вже давно, і результат виправдовує себе кожен раз.

Він спалює зайвий жир і прискорює метаболічні процеси. Обов’язково включіть його в свій денний раціон, щоб почистити організм і скинути зайву вагу.

4. Вкрай корисна властивість зеленого чаю: джерело антиоксидантів

Антиокислювальні з’єднання – життєво необхідні речовини. Тому часто використовують зелений чай від раку. Адже він запобігає окисному пошкодженню клітин – першій і основній причину раку. Користь зеленого чаю зокрема проявляється по відношенню до раку грудей, товстої кишки та передміхурової залози. До речі, ще більш потужним засобом проти раку виступає чай з кульбаби.

5. Зелений чай від хвороб

Паркінсона і Альцгеймера Наш напій здатний скорочувати шанс появи хвороб Паркінсона й Альцгеймера. Такі нейродегенеративні патології можуть загрожувати життю людини.

Користь зеленого чаю в даному випадку можлива завдяки катехину, що міститься в продукті. Саме катехін підтримує клітини головного мозку в здоровому стані.

6. Корисні властивості зеленого чаю для здоров’я зубів

Також можна застосовувати зелений чай від бактерій у ротовій порожнині. З його допомогою ви уникнете псуванню мінералізованої частини зубів. Користь зеленого чаю забезпечується його протимікробним ефектом. Тому ви сміливо можете вживати зелений чай від інфекцій ротової порожнини. А також у боротьбі з вірусами грипу та ін.

7. Зелений чай: властивості при діабеті 2 типу

Корисні властивості зеленого чаю поширюються і на діабетиків, і на тих, хто має намір виключити шанс розвитку діабету 2 типу. По-перше, він знижує рівень цукру в крові, що є стандартною профілактикою цукрового діабету.

А по-друге, розширює можливі джерела цілющого субстрату для клітин, як глюкоза, жирні кислоти та ін. Це допомагає знизити рівень цукру в крові діабетика. Особливо велика користь зеленого чаю виходить в його поєднанні з квітками жасмину.

8. Користь зеленого чаю для органів кровоносної системи

Для серця і крові корисні властивості зеленого чаю проявляються в його різновиді «тазо». Ви можете застосовувати цей вид чаю від будь-яких захворювань серцево-судинної системи, зокрема інсульту та ін.

Напій підвищує вміст антиоксидантів в крові. Це знижує рівень шкідливого холестерину, запобігає виникненню холестеринових бляшок. Тому зелений чай від захворювань серця і судин використовується вже кілька століть.

9. Зелений чай від ожиріння

Ожиріння – досить небезпечна проблема, яка зустрічається у людей будь-якого віку по всьому світу. Особливо корисний чай від жирової тканини в районі талії. Регулярне вживання зеленого чаю попередить ожиріння в будь-яких його проявах.

Але це не означає, що лише з допомогою одного зеленого чаю можна схуднути або набрати вагу. Пам’ятайте про фізичні вправи і правильне харчування. Якщо ж спочатку вам потрібно схуднути, скористайтеся трьома простими правилами, як скинути зайву вагу.

10. Зелений чай для обличчя

Жінкам особливо рекомендовано використовувати зелений чай від старіння. Корисні властивості напою допоможуть уповільнити процеси старіння тканин. Користь зеленого чаю в омолодженні забезпечується численними антиоксидантами, які борються з вільними радикалами.

Саме вільні радикали відповідають за старіння клітин. Чай буде постійно омолоджувати клітини, тому з його допомогою гладка шкіра збережеться до пристойного віку. Справжня знахідка для кожної красуні!

Зелений чай від яких тільки хвороб не використовують, і це вірне рішення! Спробуйте кожен день випивати чашку зеленого чаю. І ми впевнені, що корисні властивості зеленого чаю оздоровлять і тонізують ваше тіло. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider