Велика рекламна кампанія, спрямована на просування так званих «підсилювачів звуків» (також зустрічаються такі назви як «слухові підсилювачі» або «слухові апарати від 300 грн»), вводить в оману необізнаного споживача. Пропоновані пристрої рекламуються як ефективні засоби, що не вимагають додаткових налаштувань та індивідуального підбору.

Насправді ці «диво-прилади» не мають певних технічних характеристик, їх випускає невідомий виробник, вони не отримали дозволу на використання в медичній практиці.

Тому порівнювати з справжніми слуховими апаратами їх просто не можна. Звертаємо вашу увагу, що слухові апарати – це медичне обладнання, виробництво, реалізація і застосування якого в медицині здійснюється відповідно до спеціального дозволу.

Слуховий апарат або підсилювач звуку? У чому відмінність?

  1. Підсилювач звуку не розрізняє звуки за типами.
Читайте також:  Рекомендації щодо збереження та підтримки ЛОР-здоров'я

Все, на що здатний підсилювач звуку – це збільшувати гучність абсолютно всіх акустичних сигналів, що надходять ззовні. При цьому він не враховує індивідуальні особливості слухової проблеми, не має функцій налаштування, не розрізняє шумовий фон і голос, абсолютно не придатний для складних звукових ситуацій. Можливо, з допомогою цього пристрою ви зможете дивитися телевізійні передачі, але це, практично, все.

  1. Підсилювач звуку – це, в першу чергу, підсилювач.

Зміну рівня гучності можна проводити тільки для всіх сигналів одночасно. Тобто, якщо ви хочете краще почути звуки мови й підвищити гучність, то разом з тим стане голоснішим і фоновий шум. На відміну від звукового підсилювача дія слухових апаратів спрямована на голосові сигнали, що в першу чергу необхідно людині.

Читайте також:  Рекомендації щодо збереження та підтримки ЛОР-здоров'я

Інша принципова відмінність полягає в доступності щільної посадки пристрою. Якщо звуковий підсилювач має один-єдиний розмір, то слуховий апарат може бути підібраний або виготовлений відповідно до індивідуальних особливостей будови слухового каналу. Наслідки поганої посадки – неякісний звук, подразнення в вушному каналі і, у підсумку, марно витрачені кошти.

  1. Існують кращі варіанти для тих, хто воліє заощаджувати.

Щоб заощадити, не потрібно піддаватися на сумнівну неперевірену інформацію рекламодавця. Зверніть увагу на цілком демократичні сучасні пропозиції від нашого Центру слуху «Беттертон». При необхідності цифровий апарат реалізуємо у розстрочку, не стягуючи ніяких відсотків і переплат.

Суттєва різниця в придбанні підсилювача звуку полягає в тому, що його купівлю пропонується здійснити на відстані, отримавши пристрій за допомогою поштового відправлення.

Читайте також:  Рекомендації щодо збереження та підтримки ЛОР-здоров'я

Але хіба можна купувати персональний пристрій без попередньої консультації лікаря, випробування приладу на предмет його функціональності й зручності? Звичайно, ні!

Відмітна особливість Центру слуху «Беттертон» – підбір та налаштування декількох найбільш підходящих слухових апаратів у відповідності з індивідуальними особливостями пацієнта, а також пробне носіння пристроїв.

Тільки особиста консультація та пряма взаємодія пацієнта і лікаря створюють умови для пошуку найкращого варіанту слухового рішення. Ми також займаємося нашими пацієнтами на всьому етапі адаптації до слухового апарату.